Що таке ДІСКОРДІЯ, як користуватися програмою, огляд та відгуки

ДІСКОРДІЯ

Комп’ютери та гаджети покликані покращувати якість життя населення планети. У сфері спілкування та переговорів для таких цілей розроблені месенджери і соціальні мережі, які дозволяють вести миттєву листування і здійснення дзвінків в безкоштовному режимі. Витрачатися буде тільки трафік. Для кожної сфери діяльності розроблені спеціальні програми. Так в ігровій індустрії для геймерів в домашньому використанні і в віртуальному спорті чудово підходить додаток Discord. Це месенджер, який має значну кількість додаткових функцій, помітно спрощують процес спілкування. У цій статті ви дізнаєтеся, що ж таке ДІСКОРДІЯ.

Що таке ДІСКОРДІЯ

Discord — це сервіс, що дозволяє геймерам підвищувати свої успіхи в командній грі. Жоден просунутий гравець не пройде повз подібного програми. В сучасних просунутих іграх необхідно тримати зв’язок з товаришами по команді в режимі реального часу.

ДІСКОРДІЯ можна встановити на Андроїд, IOS, комп’ютер. Також є онлайн версія ДІСКОРДІЯ.

Люди у ноутбука

Завантажити ДІСКОРДІЯ можна на багатьох сайтах в Інтернеті, але краще все ж на офіційному сайті. Утиліта має ряд переваг і функцій:

 • Виконує основні функції стандартного месенджера (відправка миттєвих текстових повідомлень, безкоштовні дзвінки, відеоконференція, обмін мультимедійними файлами і документами).
 • Здійснення трансляції музики в канал листування.
 • Створення каналів і серверів для спілкування в певній тематиці.
 • Управління всіма системними звуками і гучністю, встановлених програм на комп’ютері.
 • Транслювання робочого екрану свого пристрою для співрозмовників.
 • Інтеграція з багатьма популярними сервісами та додатками. Можливість управляти їх функціями у вікні програми Discord.
 • Спілкування з товаришами по команді, не виконуючи згортання і виходь з гри. Можливість регулювання гучності кожного окремого гравця.
 • Спілкування з декількома каналами одночасно.
 • Програма не знижує швидкодію і продуктивність процесора комп’ютера.
 • Знаходиться у вільному доступі для скачування.
 • Простий і зручний інтерфейс. Використання не викликає труднощів.
 • Сумісна з усіма сучасними пристроями і операційними системами.

Завантаження ДІСКОРДІЯ

Як користуватися Discord

Перед початком використання універсального інтерфейсу буде потрібно встановити і виконати реєстрацію нового облікового запису. Цей процес досить швидкий і простий:

 1. Встановіть програму на свій комп’ютер або смартфон.
 2. Запустіть. У вікні привітання і авторизації введіть адресу своєї електронної поштової скриньки.
 3. На пошту прийде повідомлення для підтвердження створення облікового запису. У ньому буде вказана посилання, по якій потрібно пройти.
 4. Придумайте унікальне ім’я користувача та пароль, а також підтвердження.

Для початку спілкування додайте друзів в список своїх контактів за допомогою стандартного тега — ім’я користувача # 000. Для відкриття чату з ним, клікніть на його ім’я і пишіть повідомлення. Все просто! Щоб створити свій власний сервер або канал, натисніть відповідну кнопку в головному меню програми. Потім придумайте тематику і назва. Додавайте нових учасників і спілкуйтеся.

Руки на клавіатурі

Для спілкування в іграх, щоб спілкуватися безпосередньо в режимі гри, потрібно активувати функцію оверлей. Вона знаходиться в налаштуваннях облікового запису (іконка у вигляді шестерні в головному меню). У вікні оверлею ви зможете налаштувати режими звуку. За допомогою подібної функції при натисканні гарячих клавіш у вікні гри буде з’являтися список співрозмовників в каналі зв’язку, гучність кожного легко налаштувати прямо в грі. Це може бути застосовано для будь-якого віртуального розваги. Просто додайте його до свого списку.

Системні вимоги для додатка

Discord не має завищених системних вимог, для кожної функції знадобитися спеціальне пристосування. Наприклад, для здійснення відеозв’язку потрібно камера вбудована або виносна. Голосова пошта не здійсненна без мікрофона. Найголовнішим вимогою є наявність активного підключення до мережі Інтернет. В іншому ДІСКОРДІЯ сумісний з усіма версіями операційних систем комп’ютера, а також смартфонів.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector