Що робити, якщо не працює нічний світло в Windows 10

1495196821.jpg

У Windows 10 Microsoft додала нічне світло — функцію, при активації якої відтінок екрану стає більш теплим. Це дозволяє знизити навантаження на очі і дозволить краще висипатися. За принципом роботи функція схожа з Night Shift на iOS або macOS, але, на відміну від техніки Apple, на Windows ця функція працює на всіх пристроях, оновити до Creators Update.

Але може злучити так, що після поновлення до CU перемикач цієї функції неактивний як в параметрах, так і внизу центру повідомлень. Для того, щоб зробити його активним, потрібно скинути налаштування нічного світла. Для цього треба зайти в редактор реєстру, перейдіть по шляху HKEY_CURRENT_USER / Software / Microsoft / Windows / CurrentVersion / CloudStore / Store / Cache / DefaultAccount і видаліть два підрозділи, $$ windows.data.bluelightreduction.bluelightreductionstate і $$ windows.data.bluelightreduction. settings:

Снімок.PNG

Тепер перезавантажте пристрій, і ці підрозділи будуть створені заново і з правильними параметрами, після чого перемикач нічного світла стане активним:

Снімок.PNG

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector