У Росії заробили двухсімочний iPhone XS, XS Max і XR

iPhоne

Поки російські оператори тільки замислюються про реалізацію віртуальних SIM-карт, в Росії вже заробила технологія eSIM і доступна для користувачів. Правда, на даний момент доведеться купувати тариф одного з іноземних операторів.

Згідно з інформацією на сайті Apple, зараз технологію підтримують міжнародні оператори Truphone і GigSky, що працюють в тому числі в Росії. eSIM реалізована в iPhone XS, XS Max і XR, а також в сталевому варіанті Apple Watch Series 3 і будь-яких модифікаціях Series 4.

eSIM — віртуальна SIM-карта, яка дозволяє перемикатися між декількома операторами прямо в настройках. Для активації послуг Truphone або GigSky потрібно відсканувати відповідний QR-код, наданий на сайті оператора, і включити на айфоне роумінг.

Ось кілька способів використання двох SIM-карт, одна з яких eSIM:

  • один номер використовується для робочих, а інший — для особистих потреб;
  • під час перебування за кордоном використовується тарифний план місцевого оператора, підключений на eSIM.
  • один тарифний план використовується для голосового зв’язку, а інший — для передачі даних. Оператора з більш вигідними умовами можна замінити всього за пару хвилин.

Щоб здійснювати та приймати виклики, а також обмінюватися SMS- і MMS-повідомленнями, можна використовувати обидва номери телефону. Але використовувати одночасно дві стільникових мережі на iPhone можна.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector