Що робити, якщо не друкує принтер HP LaserJet 2130

Якщо раптово ваш принтер відмовився роздрукувати документ, значить, вам доведеться засукати рукава і зробити спроби, спрямовані на відновлення успішної працездатності друкувального пристрою. Звичайно, не існує загального «рецепта», застосувавши який можна миттєво змусити працювати принтер HP Deskjet 2130. Спочатку доведеться розібратися, що спровокувало технічний збій, які неправильні дії були вчинені вами раніше.

Проблема з роботою принтера HP LaserJet 2130

Що робити, якщо HP LaserJet 2130 Не друкує документи?

Причини відмови функціонування принтера

Якщо ви виявили, що у вас не друкує принтер HP Deskjet 2130, націльте свої початкові дії на з’ясування причин, що спровокували таку технічну проблему. Вона може бути пов’язана як з придбанням неякісних витратних матеріалів, так і з неправильними настройками, а також з тим, що були пошкоджені драйвера, що часто трапляється при вірусному вторгнення.

Перевірка картриджів

Часто виявляється, що принтер HP Deskjet 2130 узагалі не друкує, коли були придбані несумісні картриджі або інші витратні матеріали. Виробник націлює своїх споживачів на те, що важливо виключити будь-які несумісні заміни. Дуже важливо оснащувати технічний засіб у разі поломки тільки оригінальними комплектуючими, які можна замовити без проблем на офіційному сайті виробника.

ПОРАДА. Безумовно, можна придбати оригінальний картридж також в спеціалізованому магазині, який співпрацює з компанією HP, в продажу якого є товари цього бренду.

Принтер HP Deskjet 2130 в окремих випадках готовий все-таки виконати ваші запити, але при цьому результат вас точно навряд чи порадує, оскільки буде супроводжуватися надмірно низькою якістю. В цьому випадку зовсім не заважає звернути увагу на рівень чорнила. Якщо картридж перебуває в напівпорожньому стані, принтер теж часто «протестує» і геть відмовляється відповідати на запити.

З цієї причини багато користувачів настійно рекомендують перевірити рівень чорнила.

Перевірка рівня чорнила

Якщо, дійсно, виявиться, що їх явно недостатньо, слід негайно здійснити заправку картриджів, тільки після цього перевірити, друкує тепер принтер HP Deskjet 2130.

На жаль, не завжди можна відновити працездатність принтера, повністю заправивши картридж. Трапляється так, що виходить зі строю друкуюча головка, відповідно, в цьому випадку потрібно буде купувати новий картридж. Добре, якщо ваш принтер HP Deskjet 2130 знаходиться ще на гарантійному терміні. Тоді ця проблема не буде вашим головним болем, вона переорієнтовується на сервісні центри, які будуть зобов’язані провести безкоштовний гарантійний ремонт або поставити нові витратні матеріали від офіційного виробника HP.

Якщо ж термін гарантії закінчився, вам доведеться заплатити суму, що складається з вартості нових витратних матеріалів та послуг фахівців.

обнулення картриджа

Дуже часто власники принтерів стикаються з такою технічною проблемою, коли після заправки вставляють картридж, а принтер відмовляється його виявляти, відповідно, при його умовному «відсутності» пристрій не може здійснювати друк. Також принтер може вказувати, що картридж, вставлений вами, порожній. Якщо ви зіткнулися з такою проблемою, тоді рекомендуємо вам вдатися до невеликої хитрості, змушуючи повірити пристрій в те, що ви придбали і впроваджуєте абсолютно новий картридж. Щоб «обдурити» пристрій, нам доведеться обнулити чіп картриджа.

На жаль, не кожен користувач володіє інформацією, як обнулити принтер HP Deskjet 2130, тому переконує самого себе в тому, що це неймовірно складно і з цієї причини звертається до сервісних центрів. Не поспішайте з такими необачними висновками, постарайтеся розібратися в тому, що потрібно зробити, спираючись на наші рекомендації. Ми впевнені, що кожен зможе виконати обнуління, якщо буде зацікавлений в цьому.

При первинній установці нових картриджів принтер зчитує їх ідентифікатор, а потім, зіткнувшись з новим картриджем, у якого зовсім інший ідентифікатор, відмовляється його приймати. Щоб змусити пристрій прийняти картриджі, фахівці проводять обнулення. Якщо не вдаватися до послуг майстрів, можна обнулити чіп, заклеївши деякі контакти на картриджах принтера HP Deskjet 2130. Як обнулити картридж, які контакти заклеїти, ми спробуємо вам пояснити.

Вимкніть принтер від електромережі, витягніть картридж. Покладіть його на стіл таким чином, щоб його сопла були спрямовані до вас. Тепер візьміть невеликий шматочок скотчу, заклейте ним самий верхній контакт. Вставте такий «хитрий» картридж в принтер, роздрукуйте пробну сторінку. Далі його знову витягніть і заклейте в цей раз будь нижній контакт. Знову вставте та роздрукуйте знову пробну сторінку.

обнулення картриджа

Знову витягніть картридж, тільки цього разу не заклеювати нові контакти, а, навпаки, відклейте скотч, який був наклеєний в найперший раз. Далі знову помістіть картридж в принтер, після друку пробної сторінки витягніть його, відклейте другий шматочок скотчу, всі контакти протріть акуратно спиртом, а потім нарешті помістіть його остаточно на призначене місце.

Якщо ви все виконали правильно, вам вдасться перехитрити пристрій, він не тільки прийме картридж, а й пізнає його, як новий елемент з потрібним ідентифікатором.

Перевірка підключення і налаштувань

Іноді принтер HP Deskjet 2130 може «оголосити раптовий простий» через невеликих технічних непорозумінь. Зокрема, пристрій не друкує, якщо всередині нього застрягла папір. Відкрийте верхню кришку принтера, щоб переконатися в тому, що в цьому конкретному випадку виключено застрягання паперу. Якщо ви все-таки виявили зім’ятий папір, тоді дуже акуратно витягніть її.

застрявання паперу

Якщо принтер не тільки не друкує, але ще на ньому не загоряється індикатор, рекомендуємо вам перевірити всі сполучні контакти. Зверніть увагу на провід, за допомогою якого підключається пристрій до електромережі, а також USB-кабель, що забезпечує під’єднання до комп’ютера.

Після завершення ретельного візуального огляду, під час якого ви однозначно переконалися в правильності підключення, перейдіть до виконання наступних дій, спрямованих на перевірку настройки принтера. Натисніть «Пуск», перейдіть на параметр «Принтери і пристрої». У вікні, ви виявите все друкують устрою, підключені до комп’ютера або виявлені в мережі.

Знайдіть той принтер, який ви прагнете в цей момент змусити друкувати. Клацніть по значку двічі лівою клавішею мишки. У наступному вікні у верхній частині меню знайдіть параметр «Принтер», наведіть на нього курсор мишки, щоб відобразився список, що розкривається. У цьому списку є рядок «Призупинити друк». Якщо біля неї ви раптом виявите галочку, значить, можна порадіти, що ви виявили причину проблеми. Зніміть цю галочку, щоб ваше принтер HP Deskjet відновило друк.

Іноді принтер не друкується з тієї причини, що йому задано велику кількість завдань, виконати які він спочатку не зміг, а в цей момент вже не має такої можливості. Фахівці рекомендують очистити утворилася черга. Зорієнтувати свій принтер на виконання такої технічної задачі нескладно, так само потрібно зайти в спадному підменю, як робили це раніше, але клікнути вже по іншому рядку, іменованої «Очистити чергу друку».

«Очистити чергу друку»

Іноді і ці дії не призводять до позитивних змін. В цьому випадку рекомендується видалити драйвера, видалити принтер, клікнувши по ярлику правою клавішею мишки і вибравши параметр «Видалити».

Після повного видалення перезавантажте комп’ютер, потім здійсніть заново установку драйверів, знову піддайте операційну систему перезавантаження. У більшості випадків такі дії дозволять відновити працездатність принтера.

Якщо ж все-таки все виявилося марним, тоді єдиною спробою повернути до «життя» ваш принтер, буде відвідування сервісного центру. В цьому випадку налаштуйте себе на деякі фінансові втрати, пов’язані з оплатою послуг майстрів.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector