Samsung S8 — що нового? І нововведення в світі технологій смартфонів

samsung s8
Як уже все, напевно, знають недавно пройшла презентація нового флагмана від компанії Самсунг, а саме Samsung Galaxy S8. І зараз армія фанатів Apple намагається знайти недоліки в даному смартфоні, а протиборче сторона від Самсунг намагаються довести, що S8 все ж краще. Але specialcom.net здебільшого цікавить, чи то якийсь смартфон краще або гірше (тому як це все ж досить суб’єктивна думка), а то якісь нововведення в світі технологій внесе Самсунг в майбутнє смартфонів.

Нововведення в Samsung S8

Необхідно сказати, що в 2017 році кардинально змінити, щось у «смартфоностроеніі» практично неможливо. Тому як тенденції вже сформовані і змінити можна лише певні тонкощі. Які і будуть складати враження про смартфон в цілому. І також варто нагадати читачам, що після випадку із загорянням батареї на Galaxy Note 7 можна з упевненістю сказати, що більше такого недоліку від будь-яких смартфонів компанії Самсунг ми не побачимо, тому як вони будуть перевіряти девайси по десять разів перед запуском у продаж. Ну а інші поломки можна буде виправити, звернувшись в ремонт телефонів Samsung, адже від цього не застрахована жодна компанія.

  1. Почати, мабуть варто з можливості використання смартфона в вигляді десктопного ПК, тобто до смартфону можна підключити моніторів, клавіатуру і користуватися ним як повноцінним комп’ютером. Звичайно ж, для цього доведеться докупити спеціальну станцію DEX, але після того у вас відпадає необхідність носити з собою ноутбук, планшет, смартфон. Адже для цього достатньо мати одного смартфона. І нашу скромну думку — це правильний крок до об’єднання всіх пристроїв в одне ціле.
  2. Другим цікавим доповненням став голосовий помічник Bixby, звичайно ж Самсунг далеко не перші хто створює різних голосових помічників, тому як першими були, звичайно ж Apple, але в порівнянні з Сірі — Бікбов вже схожий на футуристичне майбутнє з наукової фантастики. І компанія його анонсувала не як помічник, а як вбудований інтелектуальний інтерфейс. Іншими словами виробник запевняє, що будь-яку команду в додатку узгодженому з Биксби можна буде виконати за допомогою голосу. Крім цього даний інтерфейс буде перевіряти розташування користувача, зчитувати попередні команди і в залежності від контакту міняти хід виконання поставленого завдання. Подивимося, як це буде працювати, але звучить дійсно інтригуюче.
  3. І останнє — смартфон можна розблокувати за допомогу сканера райдужної оболонки ока, при цьому сканер відбитка пальця і ​​звичайний пароль нікуди не поділися. Але як говориться — додатковий захист не завадить.
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector