Розширення Chrome для обходу блокування сайтів

В даний час питання обходу блокувань інтернет-ресурсів є досить актуальним для багатьох вітчизняних користувачів. Проведена урядом політика «закручування гайок» в інформаційній сфері безпосередньо стосується багатьох сайтів, доступ до яких блокується по вимоги Роскомнадзора і аналогічних йому структур. Серед розмаїття інструментів, що дозволяють обходити подібні блокування, важливе місце займають розширення для призначеного для користувача браузера, що задіють проксі і VPN для подолання урядової цензури. У цьому матеріалі ми розглянемо популярні розширення для браузера Chrome, який можна використовувати для обходу блокування сайтів. А також пояснимо, як ними користуватися.

Про браузері Google Chrome

Як відомо, браузер Google Chrome є одним з найпопулярніших в світі браузерів. Його ринкова частка на серпень 2018 року становить близько 59%, а кількість активних користувачів перевищує цифру в 300 мільйонів чоловік. Функціонал даного браузера дозволяє ефективно працювати з розширеннями — невеликими програмами, які поліпшують і доповнюють його можливості. Серед безлічі доступних в магазині Хром розширень нас цікавлять інструменти, що дозволяють обходити здійснювану провайдерами блокування інтернет-ресурсів. Нижче розберемо ряд таких розширень, що дозволяють отримати доступ до раніше заблокованих сайтів.

Читайте також: Розширення Яндекс браузера для обходу блокування сайтів.

FastProxy — просте розширення для обходу блокування

Першим в нашому списку йде «FastProxy» — набирає популярність розширення, що дозволяє ефективно і безпечно обходити блокування сайтів в Росії, Україні, Білорусі та інших країнах. Як запевняють розробники, доповнення абсолютно безкоштовно, вільно від настирливої ​​реклами, і практично не ускладнює роботу браузера. Програма працює тільки з заблокованими сайтами, не веде логів дій користувача, має хорошу швидкість роботи, володіє простим і зручним призначеним для користувача меню.

Для установки розширення досить:

  1. Перейти в вашому Хром за вказаною вище посиланням.
  2. Натиснути на «Встановити» праворуч.
  3. Після установки плагіна праворуч зверху з’явиться відповідна кнопка, клік по якій дозволить здійснити включення-відключення розширення, а також його базову настройку.

Gom VPN — допоможе розблокувати сайт в Chrome

«Gom VPN» — це вільно конфігурується розширення Хром для розблокування сайтів. Програма активно працює з швидкими серверами і проксі, легко налаштовується, активується в один клік, і має багатоплатформовий характер (працює з ОС Андроїд, iPhone, Віндовс, дозволяючи використовувати один і той же обліковий запис). Розширення має заслужений високий рейтинг, безліч позитивних відгуків від користувачів, і може бути рекомендовано як ефективний інструмент для деактивації блокування сайтів на веб-навігаторі Хром.

Gom VPN

Розширення «Gom VPN» забезпечує надійне шифрування вашого трафіку

SurfEasy VPN — функціональне розширення для входу на заблокований сайт

«Швидкий. Зручний. Надійний. Конфіденційний ». Саме таким представляють своє дітище розробники популярного розширення «SurfEasy VPN» для браузера Chrome. Крім обходу блокувань, розширення блокує діяльність інтернет-жучків по відстеженню вашої активності в мережі, маскує ваш IP-адресу та географічне розташування, дозволяючи вибрати потрібну географічну точку з 13 запропонованих регіонів. Весь вхідний і вихідний трафік шифрується за допомогою функціоналу розширення, програма не веде логів і не продає зібрану інформацію про вас третім особам. При першому запуску розширення знадобиться створити свій обліковий запис.

Це може бути корисним: Кращі VPN для Google Chrome.

Розблокувати ВК — практичний інструмент для українських користувачів

Ті українські користувачі, які в повній мірі відчули на собі ефект блокування популярних російських ресурсів в Україні, можуть скористатися розширенням Хром під назвою «Розблокувати ВК». Його функціонал спеціально призначений для обходу блокування таких популярних ресурсів як ВК, Однокласники, Яндекс, Кинопоиск, Мейл.Ру і ЖЖ і ряду інших. Розширення має безкоштовний характер, вільно від реклами, і практично не відбивається на швидкості роботи вашого браузера. Після встановлення розширення на вашому Chrome автоматично стане доступний функціонал популярних російських ресурсів.

заблокований контент

Отримуйте доступ до популярних російських ресурсів за допомогою функціоналу зазначеного розширення

ZenMate VPN — розширення з функцією маскування IP-адреси

«ZenMate VPN» — одне з найбільш популярних в світі розширень, з яким працюють більше 45 мільйонів чоловік по всьому світу. Воно дозволяє не тільки обходити блокування, але і уникати стеження з боку різних інтернет-жучків, які відстежують поведінку і переваги користувача в мережі. Дозволяє вибирати з більш 30 VPN-серверів, має високу швидкість роботи, має безкоштовну (Free) і платні версії (Premium, Ultimate). Безкоштовна версія має обмеження по швидкості, платформ і локаціях, тому краще працювати з платними альтернативами. При першому запуску розширення знадобиться пройти реєстрацію.

ZenMate

Вибирайте ваше місцезнаходження за допомогою «ZenMate»

Hotspot Shield — популярна програма для обходу блокування сайтів в Chrome

Ще одне популярне розширення для обходу блокування в Хром — це «Hotspot Shield». За заявами розробників, має необмежену пропускну здатність, активується в один клік, не вимагає обов’язкової реєстрації. Включає недавно додані функції, рівня «Ad Blocking», «Cookie Blocking», «Tracker Blocking» і «Malware Protection», що захищають від рекламного і шпигунського софта. Безкоштовний доступ дозволяє працювати практично з усім функціоналом розширення, а платний ( «Elite») доступ дозволяє працювати з зазначеним розширенням практично на всіх популярних платформах (iOS, Android, Віндовс, Mac). Рухаючись і одержаний за допомогою «Hotspot Shield» трафік надійно шифрується.

Рекомендуємо до прочитання: VPN для Яндекс браузера.

висновок

В даному матеріалі перераховані популярні розширення для браузера Chrome, що використовуються для обходу блокування сайтів. Кожне з таких розширень має високий рейтинг серед користувачів, і може бути використано в якості ефективного інструментарію для отримання доступу до потрібного вам ресурсу. При цьому врахуйте, що функціонал безкоштовних альтернатив не відрізняється високою стабільністю роботи, тому якщо плануєте використовувати подібні інструменти всерйоз і надовго, то варто пильно придивитися до платних варіантів зі стабільним функціоналом.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector