Роутер для оптоволокна з Wi-Fi

Оптоволоконний кабель експлуатується для підключення інтернету по локальній мережі. Робиться він з таких матеріалів, як пластик і метал, його особливість полягає в тому, що дані передаються не електричним, а світловим сигналом. Завдяки цьому кабель має значні переваги перед мідними проводами і іншими способами подачі інтернет-з’єднання — висока швидкість, відсутність перешкод і інші.

Підключення оптоволоконного кабелю

IT-технології не зупиняються на досягнутому

Раніше подібні кабелю використовувалися для підключення до інтернету будівель і офісів, великих будинків, а для окремих клієнтів утилізували мідні дроти або кручена пара. Зараз можливості провайдера дозволяють провести оптоволоконний кабель прямо в квартиру, щоб ви користувалися безперебійним високошвидкісним інтернетом.

Крім того, при підключенні послуг провайдера через локальну мережу ви отримуєте необмежений трафік і більше не турбуєтеся про те, скільки часу проведете за комп’ютером. Давайте розглянемо, який вибрати роутер для оптоволокна, який роздає сигнал для іншого обладнання через модуль Wi-Fi.

серверні роутери

Оскільки ми дізналися, що раніше оптична зв’язок призначалася для створення великої мережі, від якої потім отримують сигнал окремі користувачі, доцільно згадати про техніку для серверів.

Краще за всіх в передачі даних оптичним способом виявляють себе мережеві маршрутизатори Cisco. Зазначена марка виробляє найпотужніше обладнання, яке виправдовує свою високу вартість відмінною якістю. Наприклад, модель 7600 series має швидкість 32 Гбіт / сек і забезпечує підключення великих офісів і фірм. Крім неї, у марки є ще безліч інших серверних роутерів, які без праці впораються з великим навантаженням і нададуть відмінну зв’язок з інтернетом.

Серверний маршрутизатор Cisco

Домашні маршрутизатори

Для користування будинку або в невеликих офісах девелопери створюють маршрутизатори з оптичними портами, що мають спеціальний формат FTTH. Який порт потрібен для домашньої експлуатації? Формат FTTB створений спеціально для звичайного користування інтернетом і відрізняється від оптоволоконного кабелю, утилізованого для створення мережі між декількома групами клієнтів.

Теоретично зараз можна підключати оптоволоконні кабелі в звичайний роз’єм WAN на приладі. Ми зупинимося на аксесуарах, які мають окремий оптичний порт, і згадаємо про маршрутизатор, що має такий порт у вигляді формату WAN.

Так як нас цікавить можливість отримувати сигнал і роздавати його через модуль Wi-Fi, ми розглянемо, які моделі роутерів підійдуть для підключення оптичним способом.

D-Link DIR-615

Роутер з можливістю використання інтернету через оптоволокно за підтримки домашнього формату FTTH. Виглядає, як звичайний маршрутизатор, інтерфейс налаштувань досить простий і зрозумілий для користувача. Пристрій оснащений 2 зовнішніми антенами, що дозволить охопити велику площу приміщення для роздачі сигналу.

Презентація D-Link DIR-615

Найвища швидкість з’єднання становить 300 Мбіт / сек, працює прилад на стандартній частоті 2,4 ГГц. Є підтримка функції IPTV — інтерактивного телебачення, що працює через інтернет, надати яке роутер зможе в досить високій якості, без перебоїв в трансляції.

Huawei EchoLife HG-8240

Пристрій являє собою оптичний маршрутизатор для дому або невеликого офісу з 2 зовнішні антени. Вартість обладнання досить доступна для звичайного користувача, передбачені всі необхідні роз’єми:

  • Сам порт для оптоволокна.
  • 3 порти формату LAN для підключення декількох комп’ютерів по локальній мережі.
  • 2 телефонних роз’єму.
  • Спеціальний порт для інтернет-телебачення.

Огляд Huawei EchoLife HG-8240

Mikrotik RB2011UAS-2HnD-IN

Потужний по характеристикам маршрутизатор, який має досить серйозний зовнішній вигляд — корпус виготовлений з металу, що тільки додає йому надійності.

У нього цілих 10 портів — 5 гігабітних і 5 стомегабітних роз’ємів, є додатковий порт USB.

Значний Mikrotik RB2011UAS-2HnD-IN

D-Link DVG-N5402GF

Відмінний роутер з 4 гігабітними портами, 1 портом WAN і модулем Wi-Fi для роздачі сигналу бездротовим способом. У ньому передбачено 2 знімні антени, порт USB, Wi-Fi стандарту 802.11n, що забезпечить високу швидкість передачі даних.

Швидкісний D-Link DVG-N5402GF

D-Link DIR-825 / ACF

Ще один пристрій зазначеного бренду, яке вирізняється серед інших багатим функціоналом. Роутер оснащений портом 1000BASE-X SFP для підключення по оптоволоконної лінії. У маршрутизаторі додатково є USB вхід, який можна утилізувати для під’єднання модему або будь-якого іншого девайса в якості мережевого диска.

У приладі передбачено два діапазони роботи — стандартний 2.4 ГГц і більш потужний на 5 ГГц. Для захисту мережі від стороннього втручання експлуатується один з декількох стандартів безпеки, можна встановити фільтрацію підключається по MAC-адресами. Роутер підтримує режим роботи в якості станції для одночасного підключення декількох пристроїв при величезній максимальної швидкості передачі даних — до 1167 Мбіт / сек.

Функціональний D-Link DIR-825 / ACF

D-Link DIR-615 / FB

Маршрутизатор іменитого виробника, в якому є вбудований оптичний WAN-порт, оснащений двома зовнішніми антенами, які забезпечують більшу зону покриття сигналу.

Підтримує всі види з’єднання, при необхідності до нього підключається кабель LAN, якщо провайдер поставляє інтернет за допомогою даної технології. Максимальна швидкість з’єднання досить висока — до 300 Мбіт / сек.

Популярний D-Link DIR-615 / FB

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector