Роутер ASUS RT N11P: характеристики, підключення та налаштування

Дорогі друзі, сьогодні ми з вами дізнаємося, як підключити і налаштувати роутер ASUS RT-N11P самостійно. Для цього вам не потрібно нічого крім самого модему, комп’ютера і крапельки терпіння з вашого боку. Як і будь-який інший модем, цей апарат призначений для підключення комп’ютера або ноутбука до інтернету. Отже, про цілі обговорення говорити не варто. У першому блоці ми з вами поговоримо про безпосередньому підключенні пристрою, потім перейдемо до його налаштуванні. Тому можете, при бажанні, перейти до потрібної частини і приступити до дій.

Роутер ASUS RT-N11P: характеристики, підключення та налаштування

Підключення роутера ASUS RT-N11P

Для початку ми будемо розглядати підключення через провідний тип зв’язку, так як першу настройку краще проводити саме таким способом. Деякі користувачі люблять налаштовувати роутер через бездротову мережу Wi-Fi. Так робити можна, але все ж не рекомендується. Отже, ваші дії:

 1. Вставте шнур живлення в роутер (для цього є спеціальний окремий вхід на корпусі), а вилку поки не чіпайте.
 2. Візьміть інтернет-кабель, який залишив вам провайдер, і встановіть його в крайній правий роз’єм маршрутизатора. Під цим входом буде намальована ікона, чимось віддалено нагадує букву Е.
 3. Прийшла пора взяти шнур пачкорд, що поставляється в коробці з модемом. Його ми вставляємо в будь-який з чотирьох, що залишилися вільних портів LAN однією стороною, а інший — до відповідного вхід на комп’ютері.
 4. Тепер підключаємо роутер до мережі за допомогою вилки, про яку йшла мова в першому пункті. Натисніть на кнопку включення на корпусі пристрою. Якщо все зроблено правильно, то загоряться індикатори лицьового боку. Готово! Ми з вами змогли підключити маршрутизатор Асус до комп’ютера або ноутбука.Індикатори лицьового боку

Як налаштувати роутер ASUS RT-N11P

Прийшла пора перейти до налаштування роутера:

 1. Відкрийте браузер на комп’ютері, наприклад, Google Chrome, і перейдіть за адресою 192.168.1.1 і клацніть по клавіші Enter на клавіатурі. Зверніть увагу, що вказану адресу в деяких випадках може бути іншим. Детальну інформацію про це ви можете дізнатися у свого провайдера.Переходимо за адресою 192.168.1.1
 2. Якщо все спрацювало, то ви побачите вікно для введення даних користувача. Пишемо в обидва поля слово admin і тиснемо «Вхід» або ОК.
 3. Далі, ви побачите вітальне вікно ASUS Networking Family. Тисніть «Далі».ASUS Networking Family
 4. У наступному вікні система зажадає установки нового пароля. Напишіть його два рази (пароль ви вибираєте самі). Тисніть «Далі».Установка нового пароля
 5. Тепер визначиться тип підключення. Ми знову рухаємося далі. Якщо вам цікаво, можете в інтернеті пошукати інформацію про встановлений типі підключення.Режим роботи роутера
 6. На шостому етапі нам потрібно договір з провайдером, тому що потрібно буде ввести логін і пароль, які були дані вам постачальником послуг. Впишіть їх, потім натисніть вже знайому кнопку «Далі».
 7. Почекайте деякий час, після чого заповніть поля для імені мережі і її ключа. Другий параметр — це пароль, який потрібно буде вводити при підключенні по бездротовій мережі Wi-Fi. Застосуйте і збережіть змінені настройки.

Рекомендації по роботі

 • Якщо ви до цього користувалися пристроєм на іншому комп’ютері або ноутбуці, то вам буде потрібно зробити скидання параметрів до заводських налаштувань. Для цього натисніть кнопку WPS / Reset на корпусі роутера і утримуйте її протягом 30 секунд, при цьому девайс, природно, повинен бути включений. Почекайте деякий час і приступайте до роботи.
 • Аналогічну операцію можна провести і при наступних проблемах: помилка під час установки параметрів, помилки в роботі, забутий пароль і так далі.
 • Якщо з яких-небудь причин система не визначила тип підключення на п’ятому кроці попередньої інструкції настройки маршрутизатора, то доведеться робити це самостійно.
 • Якщо ви сумніваєтеся в правильності своїх дій, то краще викликати майстра з налаштування обладнання. В іншому випадку ви можете пошкодити пристрій або ж збити деякі параметри.

висновок

Шановні читачі, тепер ви знаєте все про підключення та налаштування роутера ASUS RT-N11P. Сподіваємося, що у вас все вийшло, і не залишилося ніяких питань. Не забуваємо читати рекомендації по роботі, де можуть бути висвітлені рішення для деяких проблем. Розкажіть в коментарях, як у вас пройшла установка девайса, як він працює?

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector