Рішення помилок 919, 927, 941 Play Market

вступ

На завершення серії про Google Play Market поговоримо про помилки 919, 927 і 941. Виникають вони досить рідко, але при цьому можуть неабияк попсувати нерви власнику пристрою на Android. Давайте детальніше розглянемо, що це за помилки, через що вони можуть виникнути і в який спосіб вам від них можна позбутися.

Помилка 919 927 941 Play Market

Помилка 919

Головна причина — це відсутність вільного місця в пам’яті. Чим новіший версія Android, тим більше вільної пам’яті потрібно для повноцінного функціонування девайса. І дуже часто буває, що виробники бюджетних апаратів, забезпечивши його новенької версією Android, встановлюють малий обсяг пам’яті. Ідеальним варіантом буде мати 16 гігабайт, але більшість можуть похвалитися лише 8, а то і 4 ГБ пам’яті. Цього дуже мало, тому користувач регулярно буде відчувати незручності, пов’язані з нестачею місця пам’яті. Одним з наслідків стане помилка 919 Play Market. Як від неї можна позбутися?

  1. Звільнити місце в пам’яті шляхом перенесення додатків на флешку або видалення рідко використовуваних. Іноді це дозволяє відчутно підвищити швидкодію пристрою через те, що обсяг пам’яті буде не на межі, а з запасом.

Помилки 927 та 941

Якщо ви спробуєте завантажити або встановити гру, або утиліту в той момент, як вона буде оновлюватися на віддаленому сервері, або ж сам клієнт Play Market буде оновлюватися на вашому пристрої, відбудеться помилка 927 або 941. Як вирішити це збій в роботі?

  • Найпростіший спосіб — це трохи почекати і повторити спробу. За цей час софт оновиться і можна буде продовжувати користуватися ним.
  • Якщо ситуація не змінюється з плином часу, очистити кеш і дані Play Market, Google Services Framework і Диспетчера завантаження або ж видалити поновлення Play Market (Настройки — Додатки — Все — назва ПО — Стерти дані — Видалити поновлення).

висновок

Як бачите, помилка Play Market — це не вирок, і бігти в сервісний центр точно не потрібно. Особливо якщо уважно вивчити наші інструкції. У коментарях пишіть, чи допомогли вам наші рекомендації.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector