Раціональне використання захисного скла для телефону —


Кожен, хто користується смартфоном, замислюється: як би захистити екран від пошкоджень. Сюди відносяться не тільки подряпини і потертості, а й можливі механічні пошкодження при необережному поводженні. Щонайменші вади можуть з’явитися не тільки після ударів або падіння з висоти, але і від простого носіння апарату в кишені з ключами або монетами.

Чи варто купувати захисне скло для телефону?

Багато хто вважає, що для захисту дисплея досить лише наклеїти на його поверхню захисну плівку. Це неправильне рішення. Адже вона допомагає захистити смартфон лише від подряпин і потертостей, але зовсім не від тріщин і сколів. Тому в таких випадках просто не обійтися без додаткового скла.

Традиційні захисні аксесуари проходять хімічну обробку, що дозволяє створити міцне загартоване скло. Перевага даного вироби в тому, що воно не перешкоджають роботі з дисплеєм і відмінно реагують на кожне торкання.

Кожне захисне скло для телефону складається:

  • основа з силіконовим покриттям, яка фіксується на дисплеї;
  • стримуючий шар, який в разі розбитого скла захищає від осколків;
  • антибліковий шар;
  • захисний шар для повної безпеки дисплея при пошкодженні;
  • олеофобним покриття, яке запобігає появі плям і допомагає швидко чистити екран.

Захисне скло може не тільки зберегти в цілісності дисплейний модуль, а й виконує інші корисні функції для телефону.

Як приклеїти захисне скло?

Приклеїти захисне покриття досить просто і це можна зробити в домашніх умовах. Після покупки в руках користувача буде не тільки саме скло, а й додаткове приладдя: спиртова серветка, ганчірочка з мікрофібри.

Етапи роботи:

зняти будь-захисне покриття, яке було наклеєно раніше;

  • очистити екран від пилу, смітинок і будь-яких забруднень за допомогою спиртової серветки;
  • протерти поверхню мікрофіброю і простежити, щоб на екрані не було відбитків;
  • зняти плівку зі скла, і прикласти його до смартфону (головне прослідкувати, щоб таке покриття повністю збігалося з дисплеєм;
  • відпустити скло, яке і приклеїться самостійно.

У тому випадку, якщо між екраном і склом будуть залишки повітря, слід акуратно видавити їх за допомогою серветки з мікрофібри.

Інтернет-магазин чохлів для смартфонів casemarket.by пропонує вигідні умови для покупки захисних стекол і інших аксесуарів для телефону.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector