Qualcomm HS-USB QDLoader 9008 скачати драйвер

Важливою умовою прошивки MIUI ROM або відновлення мобільного пристрою з «цегляного» стану є наявність на ПК встановленого драйвера Qualcomm HS-USB QDLoader 9008. Ця умова актуально для пристроїв Андроїд, які працюють на чіпсетах від Qualcomm брендів Samsung, LG, Oneplus, Motorola, Xiaomi і інших. У цьому матеріалі ми розберемо, де можна скачати драйвер Qualcomm HS-USB QDLoader 9008, і які особливості установки драйвера.

Розбираємо, де скачати і як встановити драйвера від Qualcomm

Розбираємо, де скачати і як встановити драйвер HS-USB QDLoader 9008

Як потрібно завантажити драйвер Qualcomm HS-USB QDLoader 9008

Як відомо, наявність драйвера Qualcomm HS-USB QDLoader 9008 є важливою умовою ідентифікації і прошивки мобільних пристроїв. Наприклад, без цього драйвера ви не зможете знайти і прошити на своєму ПК гаджети від Xiaomi на Qualcomm Flash Tool, QFIL і інших аналогічних інструментах.

Сам же Qualcomm HS-USB QDLoader 9008 являє собою драйвер, завдяки якому здійснюється підключення пристроїв на базі чіпсетів Snapdragon до ПК.

На нинішній момент даний драйвер представлений в 32-бітної і 64-бітної версіях, і однаково добре підходить для версій ОС Віндовс 7, 8 / 8.1 і 10.

Є два способи завантаження і установки драйвера Qualcomm HS-USB QDLoader 9008. Перший — напівавтоматичний, з запуском інсталятора. Другий — в ручному режимі. Розглянемо кожен з варіантів.

Установка драйвера HS-USB QDLoader 9008 за допомогою інсталятора

 1. В даному випадку буде необхідно завантажити архів з інсталятором, і розпакувати його вміст допомогою будь-якого зручного архиватора.
 2. Усередині ви знайдете дві версії інсталятора драйвера: 32 і 64-бітну.
 3. Залежно від версії вашої ОС Віндовс (якщо не знаєте яка у вас, тоді натисніть клавіші Win + Pause), запустіть відповідну версію інсталятора.
 4. Виберіть «Free Bld» (в разі 32-бітової версії) — «Next» — «Install» і дочекайтеся завершення процесу установки.

Виберіть

Виберіть «FreeBld» і дочекайтеся закінчення процедури установки

Ручна установка драйвера Qualcomm HS-USB

У разі ручного регулювання драйвера Qualcomm виконайте наступне:

 • Скачайте і розпакуйте даний архів з пакетом драйверів Qualcomm QDLoader;
 • Завантажити та встановити ADB і Fastboot driver. При запуску файлу підтвердіть установку, натиснувши на Y- Enter — Y — Y -Y. Відкриється вікно установки, натисніть на «Next», дочекайтеся завершення процедури, після чого натисніть на «Finish»;
 • Увімкніть на вашому Андроїд пристрої налагодження по ЮСБ. Перейдіть в Налаштування, далі «Параметри розробника», і активуйте опцію «Налагодження USB»;

  Активуйте опцію налагодження по ЮСБ

  Активуйте опцію налагодження по ЮСБ

 • Підключіть ваш гаджет до ПК за допомогою кабелю ЮСБ;
 • Тепер вам необхідно завантажитися в «EDL Mode» або «Download Mode». Запустіть командний рядок від адміна, і в ній послідовно наберіть, не забуваючи натискати на введення після кожної команди:

adb devices

adb reboot edl

Введіть вказані команди

Введіть вказані команди

 • Запустіть Диспетчер пристроїв (натисніть на Win + R, введіть там devmgmt.msc і натисніть Enter). У ДУ ви побачите непізнане пристрій під ім’ям «QHSUSB_BULK»;

  Зазначене непізнане пристрій

  Зазначене непізнане пристрій

 • Наведіть на нього курсор, клацніть ПКМ, виберіть «Оновити драйвер»;
 • В меню оберіть «Виконати пошук драйверів на цьому комп’ютері»;
 • Натисніть на кнопку «Огляд», і вкажіть шлях до розпакованого вами раніше пакету Qualcomm QDLoader (перший крок в даній ручній установці). Потім натисніть на «ОК»;
 • У разі запиту Віндовс, підтвердіть установку драйверів в будь-якому випадку;
 • Драйвера будуть встановлені в системі, і в диспетчері пристроїв ви побачите коректне відображення пристрою Qualcomm HS-USB в підрозділі «Порти».

  Пристрій Qualcomm в розділі порти

  Пристрій Qualcomm в розділі порти

висновок

У цьому матеріалі ми розібрали, де можна скачати драйвер Qualcomm HS-USB QDLoader 9008, і як коректно встановити його в системі. Зазначений драйвер підходить для всіх версій сучасних ОС Віндовс, від 7 до 10, і з допомогою інсталятора може бути легко встановлений на вашому ПК.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector