Push to Talk тримати і говорити функція в Viber — Режим рації

Режим рації — push-to-talk є додатковою можливістю для спілкування шляхом потокового обміну інформацією в голосовому режимі. Це, звичайно, найбільш економічний варіант з передачі необхідної інформації з точки зору витрат часу, ніж відправлення повідомлень, яка забирає час на процес набору.

Push to Talk
Функція Push to Talk допомагає зручно набирати повідомлення

Відправка голосового повідомлення проводиться як в одноособовому контакті, так і в групи друзів або контактів відразу при здійсненні групової бесіди. Даний варіант настільки ефективний, зручний і швидкий, що стає єдино можливим варіантом для миттєвої передачі навіть власних думок.

Спробуйте функцію «Тримати і говорити» в додатку Viber для відправки голосових повідомлень.

Як користуватися Push to Talk на пристрої з ОС Андроїд

Перш ніж активувати дане властивість, необхідно:

  1. Зайти в поточну бесіду.
  2. Праворуч від покажчика «Написати повідомлення» є іконка з зображенням мікрофона, на яку потрібно зробити натискання.
  3. Тепер необхідно натиснути і утримувати деякий час поле «Тримати і говорити». Дана операція дозволить почати говорити одночасно з відправкою поточного голосового повідомлення.

Push to Talk
Натисніть на значок мікрофона і говорите
Push to Talk
Відпустіть гурток після запису повідомлення

Застосовуючи голосові повідомлення, важливо знати кілька правил користування:

  • Автоматичне відтворення поточної передачі відбувається саме в реальному часі. Функція починає працювати тільки в разі, коли співрозмовник активує у себе режим рації. У нього повинна бути відкрита основна панель з полем «Тримати і говорити» на поточному режимі розмови.
  • При її закритому положенні передати голосове повідомлення не вийде, буде просто відісланий аудіофайл із записом. Активність режиму використання рації підтверджується наявністю кнопки «Тримати і говорити» на панелі.
  • Важливо — кнопку потрібно утримати більше секунди, в іншому випадку запис не відбудеться.
  • Є обмеження на час запису голосового повідомлення. Максимальна тривалість запису дорівнює 30 секундам. Контроль за часом можна здійснювати візуально завдяки наявності кільця розташованого навколо кнопки, яке червоніє в міру витікання допустимого часу, ставши червоним за 5 секунд до завершення.

Push to Talk
Функція Push to Talk може замінити дзвінки

Коли час закінчиться, запис буде зупинено автоматично і все, що буде наговорювати далі, просто не буде доступно.

Як використовувати даний режим Push to Talk на iPhone в Viber

Принцип початку запису ідентичний як для девайсів Андроїд, так і для пристроїв iOS — та ж послідовність для початку запису, ті ж режими. Особливостей для даного девайса немає.

Головне, потрібно врахувати, що на своєму власному обладнанні записати і зберегти поточне повідомлення в режимі рації неможливо. Для цього потрібно просто увійти в інший режим і зробити це повідомлення аудіофайлом.

Якщо ви ще не встановили останню версію Viber, рекомендуємо встановити і завантажити Viber для iPhone, а також оновити його до актуальної версії.

Push to Talk
Натисніть і утримуйте сріблястий коло
Push to Talk
Слухайте і відповідайте на повідомлення

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector