Прошивка роутера TP-LINK TL-WR841N

Маршрутизатор необхідно час від часу оновлювати, це дозволяє отримати максимум користі від пристрою. TP-LINK TL-WR841N не є винятком, його також можна прошити при наявності необхідного файлу. Як це виконати правильно? Розберемося детальніше.

Прошивка маршрутизатора TP-LINK TL-WR841N

З оновленням девайса впорається навіть школяр

Як оновлювати ПО

Існує ряд важливих нюансів, знання яких до завершення оновлення дуже вам допоможе:

  • Налаштування TP-LINK TL-WR841N будуть скинуті до стандартних. Нічого трагічного тут немає, адже пристрій налаштовується за лічені хвилини. Фахівці рекомендують копіювати конфігурацію перед прошивкою. Для цього в інтерфейсі приладу є спеціальна опція.
  • Оновлювати маршрутизатор можна тільки при кабельному з’єднанні. Прошивати TP-LINK TL-WR841N по Wi-Fi категорично не можна. Необхідно відключити опцію бездротової мережі на ПК і не включати прилад під час оновлення.
  • Потрібно відключити провід фірми-провайдера від роутера на час прошивки. Це допоможе уникнути додаткових труднощів під час оновлення.
  • Доцільно переконається у правильності обраної прошивки для роутера. Скориставшись файлом для маршрутизатора іншої моделі, ви ризикуєте порушити працездатність свого роутера.

До того як почати пошуки якоїсь програми у всесвітній павутині, важливо зрозуміти, яка у вашого маршрутизатора апаратна версія. Прочитати про версії TP-LINK TL-WR841N нескладно, достатньо вивчити наклейку, яка розташована на дні роутера.

Інформація про версію пристрою

Пошук прошивки

Качати ПО для роутера слід виключно з перевірених ресурсів глобальної мережі. Для вашого приладу підійде сайт фірми TP-Link. Потрапивши на цей ресурс, введіть в пошуку модель свого роутера. Результатом повинна стати посилання на необхідну модель. Далі, у вкладці «Завантаження» рекомендуємо вибрати «Вбудоване ПЗ» (пункт знаходиться в «ПО») і клікнути по своїй апаратній версії.

Пошук файлу поновлення

Розпочнеться процес скачування, файл необхідно розпакувати в зручне місце на ПК. Не забувайте, що найновішою вважається мікропрограма, розташована зверху списку. Можливо, ваш прилад і так має найсвіжішу прошивку, тому радимо спочатку порівняти актуальну і запропоновану в інтернеті версію. У даних про фото на сайті вказується розмір, мова, дата публікації та виходу, примітки. Крім того, тут описуються зміни.

Збереження системного файлу на ПК

Важливо розуміти, що установка з сайту фірми-розробника забезпечує правильну роботу роутера. Ви не втратите можливість гарантійного ремонту TP-LINK TL-WR841N, якщо будете користуватися таким методом. Гарантія з пристрою знімається у всіх інших випадках. Таке буває при експлуатації сторонніх утиліт (DD-WRT, наприклад).

оновлення

Як відомо, всі маніпуляції по конфігурації TP-LINK TL-WR841N виконуються в інтерфейсі. У нього легко потрапити, достатньо в браузері вписати 192.168.0.1. Параметри для входу можуть бути різними, якщо тільки ви міняли їх під час першого налаштування. Для нового обладнання підходять параметри admin / admin.

Після цього ви побачите меню інтерфейсу. Прошивка ставиться в пункті Frimware upgrade розділу System tools.

Залишилося тільки вказати місце, де зберігається раніше скачаний файл * .bin. Для цього клікніть по клавіші «Огляд» і пропишіть шлях. Потім виконайте команду «Відкрити».

Запуск прошивки маршрутизатора

Останній етап — почати оновлення, натиснувши на Upgrade. На екрані можна буде побачити вікно з написом «Processing …». Процедура виконується певний час, в цей період не радимо відключати ПК або роутер. Прийнявши нову прошивку, виріб самостійно перезавантажиться.

Самостійна перезавантаження роутера

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector