Прошивка роутера ASUS RT-N10

Сучасний роутер, що забезпечує підтримку бездротового інтернету на об’єкті, став вже практично обов’язковою, невід’ємною частиною всіх будинків, офісів, ресторанів, кафе та ін. Адже навряд чи хтось із нас відмовиться від безкоштовного Wi-Fi за чашкою ароматної кави. І варто визнати безсумнівні переваги бездротових технологій насправді — продовжують стрімко зміцнювати свої позиції, завойовуючи належну увагу всіх користувачів, змушуючи класичні провідні стандарти поступово відходити в минуле.

Прошивка роутера ASUS RT-N10
Роутер ASUS RT-N10 став досить затребуваною і актуальною новинкою лінійки маршрутизаторів N10. Однак при своїй цілком доступною вартості він впевнено вирішує комплекс покладених на нього завдань. За рахунок прошивки маршрутизатора забезпечується відновлення його стабільної і функціональної роботи, якщо він вийшов з ладу з певної причини. Наприклад, при обриві з’єднання, зависанні цього гаджета та інші проблеми. І також обов’язково слід пам’ятати — саме стара прошивка, відсутність оновлень стає поширеною причиною значного зниження швидкості інтернету.

Прості кроки до бажаного результату

Перш за все, слід завантажити актуальну версію програмного забезпечення — на офіційному сайті виробника, вибравши відповідні файли для своєї версії роутера. Обов’язково перед початком завантаження на свій комп’ютер відповідного програмного забезпечення потрібно вказати операційну систему свого комп’ютера.

Серед основних параметрів варто відзначити наступні. Встановлюємо в налаштуваннях мережевої карти тут ряд таких налаштувань:

  • IP: 192.168.1.2;
  • маска: 255.255.0;
  • основний шлюз: 192.168.1.1.

Кабелем, який поставлявся разом з вашим роутером в комплекті, підключаємо маршрутизатор і мережеву плату комп’ютера. Після цього включається харчування самого пристрою.

Після цього має бути запустити свій браузер, із зазначенням сторінки в адресному рядку адреси 192.168.1.1.

Авторизація на сервері Asus

Тут у нас будуть запитані логін і пароль для входу в меню — в обох полях слід вказати admin

Переходимо в інтерфейсі свого роутера на головну сторінку. Далі, відкриваємо «Додаткові настройки», потім «Адміністрування» і «Оновлення».

Натискаємо навпроти напису «Файл нової прошивки» кнопку «Огляд». У вікні потрібно вибрати зі свого комп’ютера раніше завантажену версію оновлення програмного забезпечення.

Оновлення прошивки Asus RT-N10

Щоб підтвердити відповідне оновлення прошивки, залишається натиснути кнопку «Відправити»

Коли оновлення будуть встановлені на роутер, він самостійно перезавантажиться.

Обов’язково слід пам’ятати — прошивка роутера часто може привести до необхідності повторної настройки своєї бездротової мережі.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector