Програма для сканування документів — Readiris Pro —


Readiris Pro — потужна розрахована на багато користувачів програма для роботи з текстом, інформацією і іншими файлами. Утиліта дозволяє перетворювати в текстові документи, з можливістю їх подальшого редагування, практично всі формати. Програмне забезпечення системи комп’ютерів сумісні з цією чудовою утилітою, так як є можливість використання Readiris Pro без необхідності установки драйверів. Єдине, що необхідно зробити: вибрати для функціонування загальний драйвер або вказати правильну модель техніки, що використовує дані функції утиліти. Камера може розпізнавати та подальшого редагування дозволяють додатком стати незамінним помічником для більшості працюючих людей в сфері освіти, бухгалтерії і бізнесу. Можливості Readiris Pro підійдуть і для освітньої сфери, в тому числі і підготовки учнів і студентів. Такий помічник підійде для багатьох користувачів, а скачати безкоштовно Readiris Pro російську версію можна на сайті https://softforscan.ru/.

Як працювати з допомогою Readiris Pro?

Загальний інтерфейс утиліти зручний і зрозумілий. За рахунок шикарною візуалізації головного робочого поля програми, можливість комфортної роботи в кілька разів полегшується. Кожен наступний крок робиться користувачем інтуїтивно. Тобто необхідності вивчати інструкції, шукати обіцяють відео в мережі не потрібно.

Умовний поділ всього граничного поля відкритої програми полягає в трьох обласному розподілі роботи. Перша уявна область — це велика і зрозуміла рядок команд, що нагадує трохи MS Word 2003. При відкритті будь-якої команди, внизу показується широка рядок з можливими вказівками.

Зліва присутній загальне робоче поле, де відбуваються подальші зміни з роботою всього документа. Тобто людина в цьому полі зможе збільшити-зменшити шрифт, записати історію операцій, змінити масштаб або виділити частину інвертованого документа. Відмінною особливістю цього поля є пам’ять на операції. Тобто при випадковому використанні не тих функцій, за допомогою гарячих клавіш, можна повернути все на вихідне положення.

Велике робоче поле, яке займає більше 60% місця. У цьому полі відбувається докладний зміна, редагування частини документа. Частина документа обмежується форматом А4. Тобто, щоб вибрати наступний файл редагування, потрібно повернутися на ліву частину відкритого вікна софта і вибрати. Це поле дозволяє не тільки змінювати текст або прибирати картинки, в ньому розкривається широкі функції потужних текстових редакторів з можливістю зміни текстів аж до дизайну надрукованого символу.

Readiris Pro багато в чому нагадує ABBY FineReadder. Це помітно через кілька годин роботи. Але головна різниця полягає в тому, що перша програма акцент ставить на сам результат, а не порівняння відсканованого файлу і поточного, як це відбувається в ABBY FineReadder.

Синтезування загального документа утилітою Readiris Pro полягає в розбиванні всієї отриманої інформації на кілька зручних блоків:

  • Області тексту.
  • Області картинок і схем.
  • Інші області (виноски, особливі примітки і так далі).

Readiris Pro — це сильний і досить корисний софт, що дозволяє без особливих зусиль здійснювати важкі операції з інформативними і візуальними файлами. Система розпізнавання має в своїй базі понад 100 мов і не менш шрифтів, що ставить її на вершину серед програм для розпізнавання текстів.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector