Як в Telegram зробити бота для автопродажів

Додаток «Telegram» швидко став популярним, незважаючи на те, що з’явилося зовсім недавно. Переважною особливістю месенджера є надійне шифрування даних по протоколу MTProto. Кількість користувачів «Telegram» зростає з кожним днем, що дає великі можливості для бізнесу. Команда розробників створила безліч інструментів, що дозволяють використовувати додаток не тільки для розваги, але і з метою організації і ведення робочого процесу.

Як в Telegram зробити бота для автопродажів

Групи, канали і боти в «телеграм» можуть стати корисними помічниками, якщо ви вирішили зайнятися комерційною діяльністю за допомогою ресурсів мережі Інтернет. Багато великих компаній успішно використовують інструменти «Telegram» для роботи з клієнтами. Відкрити своє співтовариство, канал або запустити робота — справа нескладна, а користь принесе велику. У боті можуть застосовуватися різні опції від інформування людей про майбутні акції, знижки та інші новини, онлайн-консультацій до здійснення покупок. Для магазинів це додаткова можливість підвищити продажі.

Створювати ботів-продавців може кожен, хто має хоча б початкові навички програмування. Такий інструмент звільнить свого власника від рутинної роботи і допоможе вести бізнес. Для людей, які не володіють мовою програмування, краще буде скористатися сервісом по створенню роботів.

Як створити бота в Телеграм

Зробити бота власними силами можна за допомогою послідовних дій. Спочатку необхідно створення стандартної заготовки. Потім її потрібно оснастити потрібними опціями, які б зробили з примітивного бота справжнього продавця, здатного здійснювати продажу самостійно. Також є можливість прив’язки вже існуючого на просторах інтернету магазину.

Процес створення починається зі звернення до боту BotFather, батьку роботів «Telegram». З його допомогою і зроблено більшість помічників для різних цілей. Створюємо власного бота, використовуючи батька сімейства, для цього потрібно:

  • знайти і додати в контакти @BotFather;знаходимо бота
  • відправити команду / newbot — так створюється новий бот;Команда / newbot
  • придумати йому ім’я, обов’язково з закінченням «bot»;
  • після цього від BotFather прийде унікальний ключ-токен, який необхідно зберегти в будь-який текстовий файл. Він стане в нагоді для подальшої роботи з програмою;Унікальний ключ-токен
  • тут же можна встановити фото профілю, вибравши його / setuserpic і завантажити бажану картинку;
  • коли справа зроблена, можна переходити до оснащення робота спеціальними функціями. Прописати опції можливо вручну за умови володіння навичками програмування або звернутися до одного з сервісів, що дозволяють налаштувати бота під свої вимоги.

Сервіси для створення ботів

Створений за допомогою BotFather робот потребує подальшого доопрацювання. Деякі сервіси дають можливість навчити його безкоштовно.

  1. Конструктор дозволить налаштувати бота без спеціальних знань програміста. Для цього в «Telegram» необхідно знайти і додати робота @Chatfuel, після чого дати йому команду / addbot і ввести токен, який був отриманий від BotFather. Ваше новоспечений дітище збережеться на сервісі Paquebot, звідки можна буде програмувати його під будь-які свої потреби, в тому числі налаштувати бот автопродажів «Телеграм».
  2. Flow XO. Сервіс, що спеціалізується на бізнес-ботах. Деякі опції платформи безкоштовні, але основний функціонал має різні тарифи.
  3. Сервіс дозволяє створити магазин в «телеграмі», причому можна не прив’язувати його до вже існуючого сайту. Скориставшись роботом @botoboto_bot, ви зможете обзавестися власним ботом-продавцем. Botobot можуть використовувати безкоштовно магазини, що включають до 20 товарів, понад цієї цифри сервісом передбачені тарифи.

Бот-продавець або інший інструмент для бізнесу може бути виготовлений на замовлення професіоналами одного із сервісів. Так створювався і робот автопродажів Qiwi, що дозволяє користувачеві працювати зі своїм ківі-гаманцем. Досвідчені фахівці допоможуть налаштувати оплату товарів і врахують всі нюанси магазину. Можна звернутися за допомогою до учасників спеціалізованих спільнот в «телеграмі».

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector