Проблеми підключення інтернету в офіс —

інтернет в офіс
У чому різниця між підключенням доступу до мережі інтернет для приватного використання і підключення інтернету в офіс? І як правило, це питання приходить тільки в той момент, коли це підключення потрібно терміново і зробити це потрібно якомога швидше. Але проблема полягає в тому, що додому ви підключаєте один — два комп’ютери, телефони і смартфони підключені до мережі за допомогою wifi можна не брати до уваги, тому як навантаження на мережу вони фізично не зможуть.

Чи варто поспішати при підключенні інтернету в офіс?

Відповідь очевидна — ні. І перш ніж бігти на пошуки провайдера, необхідно задуматися по побудові мережі купити обладнання, яке буде мати гнучку настройку для кожної гілки мережі вашого офісу. Варто розуміти, що звичайним роутером тут відбутися не вийти, тому краще придбати EdgeRouter який дозволить об’єднати в подальшому декілька підмереж в Вашому офісі на швидкості до 1 Гб в секунду.

Які питання варто поставити провайдеру?

Якщо ви зателефонуєте будь-якому провайдеру і скажіть, що мені потрібен доступ до мережі на швидкості 1 гігабіт, то в 9 випадках з 10 провайдер скаже: «Ніяких проблем немає, давайте оформляти заявку». Але справа в тому, що мало хто надає гарантовану швидкість навіть на так званих бізнес тарифах. І швидкість буде падати з кожним новим підключеним ПК. Особливо це буде відчутно, якщо у вашій компанії більше 10-15 комп’ютерів. І коли провайдер і надає вихід в мережу на певній швидкості для приватного використання, то невідомо як поведе себе канал під час підключення вищезазначених 10 машин.

Тому з провайдером потрібно укласти договір, в якому буде вказана фактична швидкість, за яку ви будете платити. Також має бути передбачена навантаження в залежності від підключених ПК, щоб не вийшло, що хороша швидкістю тільки в тому випадку якщо до мережі підключено 2 машини.

Варто розуміти, що при підключенні такого виду інтернету доведеться платити за нього в кілька разів дорожче і якщо ви не маєте в своєму штаті хорошого адміна, який буде стежити за вашою мережею, це просто єдиний вихід. Але в тому випадку якщо у вас в штаті є адміністратор, то навряд чи ви будете читати цей матеріал.

Якщо Вам цікавить детальна інструкцію з налаштування мережі в офісі, то пишіть про це в коментарях.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector