Як відновити сторінку в однокласниках: корисні способи


Для того, щоб зрозуміти механізми відновлення, необхідно засвоїти і причини можливого видалення — кореня всієї проблеми:

  1. Профіль видалено самостійно і нічому дивуватися, буває;
  2. Спроба зайти на свій профіль звичними логіном і паролем не діє, профіль зламаний, заблокований або видалений;
  3. Блокування з боку Адміністрації соцмережі «ОК».

Для кожної причини є свої характерні прийоми і маніпуляції по відновленню. Вони детально описані нижче.

Самостійне видалення і подальше відновлення

Видалення облікового запису в Одноклассниках — самостійне рішення. Наступний алгоритм допоможе тим, хто вирішив раз і назавжди перестати витрачати час в соціальній мережі на сайті ок.ru

Відразу обмовимося, що за правилами адміністрування соціальної мережі відновити акаунт після видалення буде неможливо, але є невеликі «лазівки», часто виявляються ефективними:

  • Необхідно зв’язатися з сервісом підтримки, посилання не нго є внизу аккаунта на сайті. У зверненні необхідно вказати, що акаунт був використаний зловмисниками в своїх цілях, а після заблокований.
  • Також в службу підтримки можна звернутися за контактними телефонами, але краще все зробити віддалено.

Якщо в причини видалення не буде вказано те, що акаунт був використаний зловмисниками, то адміністрація відмовить у відновленні аккаунта і успішніше вийде створити новий.

Відновлюємо аккаунт після злому логіна і пароля

Як правило, після злому не виходить увійти на сторінку під своїм паролем, але при цьому логін і номер прив’язки, як і email змінені бути не можуть. Як відновити сторінку в Одноклассниках — розглянемо безпечні способи.

При використанні даних прив’язки необхідно відновити пароль на спеціальній сервісної сторінці, яка відкриється після кліка на посилання «відновлення пароля». Новий пароль прийде на ел.пошту або у вигляді смс на телефон.

Після відновлення пароль може бути змінений на будь-який зручний, крім минулого, який був зламаний. Це також обумовлюється питаннями майбутньої безпеки профілю.

Якщо блок поставлений з боку Адміністрації

При порушенні різних правил для користувача мережі Однокласники піде блокування аккаунта адміністрацією. У такому випадку може допомогти тільки сервіс підтримки.

Алгоритм такий же, як і в першому випадку: відновлення сторінки після злому і блокування облікового запису.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector