Огляд соціальної мережі ВКонтакте —

вк
Колись соціальна мережа вконтакте зароджувалася як закрите співтовариство, реєстрація в якому була строго обмежена для сторонніх користувачів мережі, які не отримали запрошення. Однак з плином часу з нею сталася дивна метаморфоза — сайт вийшов з тіні і став набирати популярність не по днях, а буквально по годинах. Аналітики пов’язують це з тим, що на той час рунеті назріла потреба у власній соціальній мережі, так як багато користувачів в силу стійкого мовного бар’єру просто не могли освоїти Фейсбук або популярний в той час майспейс.

Для того, щоб зареєструватися вконтакте вам не буде потрібно йти на будь-які особливі хитрощі — все що потрібно — заповнити початкову інформаційну форму, яка згодом і стане основною для вашого облікового запису.

Цікава особливість вконтакте — необхідність прив’язки свого аккаунта до мобільного телефону — так тут виглядають заходи по боротьбі зі спамерами. Принцип один телефон — одна сторінка спочатку був зустрінутий призначеним для користувача співтовариством з недовірою. Однак міра показала свою актуальність і життєздатність — спамерів, які до цього просто долали соціальну мережу, стало в рази менше. У ролі деякої внутрішньої валюти для оплати додаткових додатків, подарунків та інших привілеїв вконтакте використовуються голоси, які можна купити, так і отримати за різні дії, для цього є навіть програми, для накрутки в вк голосів і тим самим можна отримати заповітні голоси безкоштовно.

Аккаунт вконтакте — це особиста сторінка з декількома цікавими можливостями. У своїй основі вона проста — це кілька полів інформації про ваших інтересах і перевагах. Ви самі вибирає, які поля заповнювати, а які — ні. При цьому політика приватності без праці дозволяє вам приховати певну інформацію, як від сторонніх користувачів, так і від обраних вами друзів. На своєму акаунті вконтакте ви можете без проблем вести особистий блог, додавати аудіозаписи і відеоролики, налаштовувати імпорт з інших цікавих мереж, таких як твіттер або живий журнал. В залежності від побажань користувача, вконтакте може стати як минималистичной сторінкою для спілкування, так і іміджевим аккаунтом, який багато говорить про свого власника і привертає до нього підвищену увагу.

Спілкуватися вконтакте просто — для цього є зручна і швидка система обміну повідомленнями. Ви можете з її допомогою відсилати повідомлення як тим, хто знаходиться у вашому списку друзів, так і стороннім користувачам, котра погодилася на отримання таких повідомлень. Мессенджер вконтакте простий в освоєнні і має цілий набір смайлів на будь-який смак. Більш того, його можна використовувати і як систему обміну файлами, так як він підтримує необмежену кількість внутрішніх вкладень.

Як і багато сторонніх месенджери, цей автоматично сортує підозрілі повідомлення, що стає ще одним рішенням проблеми спаму.

Аудиторія вконтакте в своїй більшості дуже молода, проте цей сайт по праву носить звання соціальної мережі для будь-якого віку. Тут кожен знайде щось для себе, адже кількість контенту та інформації з профільних тем тут часом більше, ніж навіть на найбільших профільних сайтах. Сьогодні наявність аккаунта вконтакте — буденність, практично неприйнятний атрибут людини, який любить спілкування і намагається триматися в курсі всіх останніх напрямків.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector