Захист пароля c допомогою клавіатури —

Наскільки вчені просунулися в питанні захисту інформації

Скільки разів ви реєструвалися на різних сайтах. Думаю що людина, яка працює за комп’ютером навіть не зможе приблизно сказати на яких сайтах він зареєстрований. І знову ж таки вибирати кожен раз, коли ви його придумувати пароль, який потрібно буде запам’ятати це дуже втомлює. Так що для всіх сайтів на яких ми буваємо, раз а може і рідше у всіх один пароль. Ну принаймні у мене так. Нові та хороші паролі я придумую, тільки там де я можу втратити гроші або понести будь-якої шкоди.

А зараз вчені вже задумалися про більш продуктивному способі захисту, який реалізований на застосування одного пароля, а може і різних, але змив в тому що цей пароль буде вводити людина якій належить аккаунт. І тільки він зможе його ввести …

У чому ідея?

А ідея досить просто і в той же час складна в конструктивному виконанні. Уявіть собі групу людей і всі мають одні і той же пароль, але кожна людина вводить цей пароль з різною швидкістю, затримкою між символами, силою натискання на клавішу і так далі … Так от якщо враховувати всі чинники названі вище, то не тільки цей пароль буде захищений а потрібно саме та людина яка його створював для введення.

Так виконання даних умов дуже складна математична і фізична задача, потрібно зробити саме клавіатуру, яка буде враховувати дані фактори, і перетворювати в єдину вірогідну характеристику. І саме ймовірність правильного введення визначатиме комп’ютер. Тому що сто відсоткового збіги не буде ніколи. У нас буває різний настрою при введенні пароля, ми можемо поспішати, для того щоб ввести пароль і це буде впливати на фактори які буде враховувати клавіатура. Але рішення і роботи по усуненню цих недоліків вже ведуться і можливо вже є клавіатури на секретні об’єкти, які захищають пароль вище наведеними функціями.

Так само про новини в мобільному зв’язку ви зможете прочитати в блозі http://allo-card.net/

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector