Редизайн сайтів — як вихід із ситуації застою —

редизайн, що це? Фото.
Припустимо, ви вже є щасливим володарем інтернет ресурсу, забезпеченого унікальним і періодично оновлюється контентом, надійним хостингом і креативним дизайном. Але через пару років цілком безтурботного існування ваш ресурс чомусь перестає справно виконувати свої функції: відвідувачів і клієнтів з кожним днем ​​стає все менше, як наслідок, неухильно падають і продажу. Справа в тому, що така циклічність життя самого сайту: в середньому вона становить п’ять років, а вже через рік-два навіть самий неймовірний дизайн поступово застаріває і стає абсолютно неефективним. І саме редизайн сайту є найбільш логічним і ефективним виходом з ситуації, що склалася застою.

Важливе зауваження!

І відразу ж хочеться додати, що не варто покладати на дизайн всі проблеми, які на даний момент присутні на сайті (відвідуваність, падіння продажів, низька активність відвідувача або покупця). З цієї причини робота над сайтом повинна вестися комплексно, якщо це контекстна реклама, то обов’язково повинен проводиться аналіз, наприклад, за допомогою сервісу автоматизації контекстної реклами GetDirect, якщо це органічний пошук, то на постійній основі необхідно оцінювати пошукові запити і позиції сайту і так далі . Всі фактори між собою взаємопов’язані, з цієї причини змінюючи один потрібно пам’ятати і не забувати про інших. І ось в такому ключі треба підходити до редизайну сайту, а не кидати весь час і кошти на одне забуваючи про інше.

При повному або частковому зміна дизайну?

Залежно від ваших потреб і побажань редизайн сайтів може бути проведений в декількох ступенях складності. Так, можливо як повне оновлення застарілого дизайну з оновленням систем управління контентом і структури сайту, так і переробка дизайну без інших змін. Все залежить в основному від ступеня занедбаності ситуації і від ваших побажань. Отже, у вашій компанії за пару років відбулося так багато нових подій і змін: розвивається компанія, відкриваючи нові напрямки діяльності, змінюючи політику — і разом з компанією, звичайно ж, динамічно і активно розвивається і ваш веб-ресурс. Вчорашні дизайни сьогодні вже виглядають невиразно і непривабливо для клієнтів, адже життя не стоїть на місці, з’являються нові реалії і технології, за ними необхідно стежити і дотримуватися їх, щоб не стати аутсайдером в гонці за місце під сонцем. Пам’ятайте, що перш за все хороший і ефективний сайт повинен бути максимально зручний у використанні відвідувачами, існує навіть спеціальне поняття: юзабіліті (від англійського usability — «зручність у використанні»). Стосовно ж до обслуговування сайтів компаній в цілому і редизайну сайтів зокрема, юзабіліті означає комплексну роботу фахівців з метою оптимізації веб-сайту, найбільш простого в обігу і зручного для всіх ваших відвідувачів.

Наскільки важливо слідувати тенденціям «моди»?

Дизайн сайту, який відповідає останнім тенденціям і віянням часу, для сайту компанії має чи не першорядне значення. Судіть самі: адже потрапляючи на сайт, відвідувач «зустрічає по одягу» компанію, і на основі дизайну складається перше враження, яке визначить і майбутні взаємини покупця і фірми. Креативність, гармонійність і хороший смак в дизайні — важливі складові успіху. Підтримка інтернет сайтів не дарма забезпечує вас і своєчасними оновленнями дизайну, адже з кожним днем ​​він застаріває, як і всі навколо. Ваш сайт буде ефективним і надійним маркетинговим інструментом тільки в тому випадку, якщо наповнення сайтів контентом і власне дизайн своєчасно оновлюються. Якісний дизайн сайтів, розроблений кваліфікованими і досвідченими професіоналами, створить позитивний образ компанії і дозволить наростити клієнтуру в найкоротші терміни.

Отже, редизайн сайтів може проводитися з різних причин: або дизайн вашого сайту вже досить застарів, щоб відправити його на смітник історії, або ж ви просто хочете зайвий раз нагадати про себе і прямуєте за модою. Серйозно продумайте своє рішення і зверніться до дійсно професійних дизайнерів і сайтостроітеля: адже неефективний і слабенький редизайн буває нічим не краще застарілого, і ви ризикуєте втратити гроші. Звернувшись за допомогою справжніх профі, ви гарантовано отримуєте відмінний результат і ефективно працюючий сайт.

Редизайн сайтів — сайт, як і всі навколо нас, має тенденцію застарівати протягом певного часу. За пару років навіть самий приголомшливий дизайн втрачає новизну і ефективність і потребує негайного оновлення.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector