Хмарний сервіс технологія Навіщо? Що це?

хмарні дані фото приклад
Для того щоб ввести Вас в курс справи, слід звернути увагу на рівень Ваших знань в нових технологіях і знайомством з різними інтернет сервісами.

Для тих, хто ніколи не чув що таке хмара або хмарний сервіс.

У вас є величезна кількість фотографій, відео, документів які ви час від часу хочете показати свою бабусю, друзям, батькам і так далі … Але возити з собою ноутбук (якщо такий є) складно, та й це не потрібно. Також безліч людей намагаються зберігати найбільш важливі дані в декількох місцях — і це абсолютно вірно, тому як за допомогою такої схеми ви ніколи не втратите ні один мегабайт самої потрібної інформації. Але це ми відволіклися! Як же показати свої фотки і при цьому не возити з собою Ваш комп’ютер. Відповідь як ви вже зрозуміли хмарний сервіс. Який являє собою місце на диску, якого то сервісу зі зручним для користувача веб інтерфейсом. За допомогою, якого ви можете завантажити свої дані в цей сервіс і за допомогою копіювання або синхронізації зберігати свої дані, як на ПК, так і де то на сервері. Справа в тому, що таким чином ви отримаєте доступ до даних в будь-якій точці світу. А для отримання даного доступу досить буде ввести пароль і логін.

Для тих, хто розуміє, що таке хмарний сервіс!

Тут хотілося пояснити відмінність між хмарним сервісом і звичайним орендованим сервером. Різниця в тому, що для зберігання фотографій брати в оренду сервер — не має сенсу. Це по-перше дорого і вимагає певних знань для того щоб підключитися до сервера, завантажити або залити дані. Для цього необхідні спеціалізовані програми і так далі. Для домашніх цілей в більшості випадків можна скористатися безкоштовними хмарними сервісами. Але якщо ви власник компанії, яка має певний штат співробітників, то тут знадобитися або оренда сервера і плюс, додаткові послуги програміста за настройку і постійні витрати. Або звернутися в компанію, яка сама проведе настройку під Ваші потреби, тим більше що зараз такі компанії надають такі послуги як віртуалізація додатків і допомогою оних Вам достатньо буде встановити на комп’ютер або будь-який інший девайс і не залежно від того де ви розташовані, ви зможете проконтролювати будь-якого співробітника. Дозволити або заборонити доступ до бази даних, перевірити звіт за будь-який період, перевірити кількість продажів і так далі.

І виникає резонне питання, якщо за такий сервіс все одно треба платити, то чому хмара краще орендованого сервера. Справа в тому, що укладаючи договір про оренду сервера Ви платите тільки за працездатність самого сервера і якщо будь-які дані пропадуть, особливо якщо це сталося з вашої вини, то відновленням даних будете займатися саме ви або найняті для цього співробітники. Укладаючи договір з компанією яка надає хмарний сервіс компанія надає не тільки працездатність (хоча це важливий фактор), але і збереження, і зручний інтерфейс доступу до Вашої інформації.

Ну, ось в принципі і все, що хотілося висловити за цією технологією. Якщо у вас залишилися якісь, питання або є бажання, розглянути детально конкретні сервіси. Пишіть про це в коментарях або за допомогою форми зворотного зв’язку.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector