Безкоштовний інтернет по всьому світу. Як це працює?

доступ до безкоштовного інтернету
Outernet Lantern — це переносний пристрій, призначений для встановлення Інтернет-з’єднання з застосуванням космічних систем в тих ситуаціях, коли стандартне Інтернет-з’єднання дало збій або відсутній зовсім.

Незважаючи на те, що інтернет широко поширений в більшості існуючих держав, велика кількість людей ще не має доступу до Всесвітньої павутини. Іноді трапляється так, що людина, яка має в своєму розпорядженні точку для доступу в інтернет не може її використовувати з технічних причин, але ж іноді необхідність вийти в інтернет буває екстреної. Outernet Lantern — переносний прилад, що дозволяє встановити Інтернет-з’єднання в будь-якій ситуації, не беручи до уваги розташування користувача і інші фактори.

Outernet є такою організацією, яка передає не менше 1 гігабайта інформації протягом дня. Передана інформація є досить різною, при цьому для ретрансляції даних застосовуються космічні супутники. Порівняно недавно прийом такого сигналу здійснювався за допомогою супутникових тарілок, проте, розглядається пристрій змінює ситуацію, що склалася докорінно.

Варто розуміти, що цей пристрій може замінити інтернет лише частково, оскільки за замовчуванням користувач отримує доступ тільки до інформації, переданої компанією-розробником. І можливо в подальшому в оптимізацію та рекламу сайту буде входити і вартість доступу такого роду мереж. Доступ же до іншої інформації можливий за спеціальним запитом від користувача, чи буде пристрій модернізуватися для виправлення зазначеного недоліку — поки не повідомляється.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector