Послуга «Улюблена країна» від Київстар — тарифи, як підключити

Як підключити

Підключитися до послуги можна перебуваючи в будь-якому тарифі, тільки не в контрактному. Ви можете вибрати потрібний список країн, в які збираєтеся дзвонити, оплата за одну країну становить 5 грн, список не повинен перевищувати 3 країни. Підключитися до послуги ви можете, набравши на телефоні * 222 * код країни # і натиснути кнопку виклику (але пам’ятайте, повторити запит ви можете не більше трьох разів). Також ви можете зателефонувати на 222 і слідувати голосовому меню і його підказкам.

Підключення до тарифу. Відрізняється від послуги тим, що в вартість тарифу вже включені абсолютно всі країни. Щоб підключитися до нього, вам потрібно зателефонувати на 222 або 477 * 1.

Уточнити список країн, які ви можете підключити, а також всі коди країн ви можете у оператора мобільного зв’язку Київстар. Так само звернувшись до оператора, ви можете залишити заявку на зміну тарифу або підключення послуги. Ви зможете отримати більш детальну інформацію та способи переходу, а так само тарифікацію всіх видів послуг по даному тарифу.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector