Помилка RH-01 в Play Market — чому з’являється і як її виправити

Більшість сучасних смартфонів працює на операційній системі Android. Всі додатки в ній встановлюються за допомогою вбудованого магазину Play Market. Це дуже зручно — досить вибрати потрібну програму з тисяч, представлених в каталозі, і тут же вона скачується і встановлюється. Однак буває, що виникає помилка RH-01 при спробі відкрити Play Market. Коли таке трапляється, магазин додатків стає недоступний, і скачати з нього нічого не вийде. Це багатьох користувачів призводить в розгубленість, однак все не так страшно, як здається. Проблему зазвичай можна вирішити самостійно.

Помилка RH-01 з’являється при проблемі з отриманням даних з сервера, де знаходиться магазин. Це означає, що смартфон або планшет не може з ним зв’язатися і завантажити стартову сторінку. Причин, чому Play Market видає таку помилку, як RH-01, буває кілька:

  • Збої в операційній системі або її неправильне налаштування.
  • Збої в самій програмі Play Market.
  • Використання root-доступу на пристрої, через що деякі програми або служби могли бути помилково видалені або відключені.
  • Неправильні налаштування Google-аккаунта на пристрої.
  • Використання сторонніх програм, для покупки ігрової валюти безкоштовно за фіктивними даними. Найбільш поширена програма Freedom. Вона вносить зміни в системний файл hosts, і через це виникають різні проблеми при підключенні до сервера. Його потрібно обов’язково видалити.

Все це не страшно і цілком вирішуване своїми силами. Викрутка і паяльник для цього не потрібні.

Помилка RH-01 в Play Market

Як можна виправити помилку RH-01

У кожній ситуації потрібно поступати по-різному. Але зазвичай причина неясна, і трапляється це несподівано, буквально «вчора все працювало, а сьогодні — ні». Тому доводиться пробувати різні способи вирішення проблеми, поки вона не зникне. Починати краще з найпростіших, які, до речі, зазвичай і допомагають вирішити проблему з усуненням RH-01.

Установка правильної дати і часу

Перше, що робити треба обов’язково при появі помилки RH-01 в Play Market, — перевірити дату і час. Вони можуть бути на перший погляд вірними, однак часовий пояс може бути неправильним. Для цього треба зайти в «Налаштування» — «Дата і час», і там перевірити, і при необхідності встановити вірні параметри. На часовий пояс також зверніть увагу. Іноді такі прості дії допомагають, і проблема вирішується. Але якщо Play Market і раніше повідомляє про проблему, то спробуйте наступні способи.

Налаштування дати і часу

перезавантаження смартфона

Коли на телефоні виникає помилка RH-01 при спробі зайти в Play Market, і попередній спосіб не допоміг, можна спробувати просто його перезавантажити. Коли це так важко робиться, в операційній системі накопичуються помилки, деякі фонові служби можуть працювати неправильно або зовсім відключатися. Крім того, при роботі система створює безліч різних тимчасових файлів, які гальмують її роботу. В результаті і з’являються різні коди помилок, в тому числі і RH-01 в Play Market. Звичайна перезавантаження смартфона може вирішити величезну кількість проблем, в тому числі і цю. Заново стартувала операційна система очищає сміття, що скупчилося в попередньому сеансі, заново запускає всі необхідні служби. Тому помилка може зникнути сама собою, так як програмних причин для неї просто немає.

перезавантаження смартфона

Очищення тимчасових файлів Play Market

Іноді Play Market видає помилку RH-01, якщо в додатку накопичилося занадто багато «сміттєвих», тобто тимчасових файлів. Вони створюються при роботі практично будь-якої програми, а по її завершенню залишаються на флешці або у вбудованій пам’яті. Коли цього сміття накопичується багато, він сильно гальмує роботу системи в цілому, а додаток може працювати неправильно або зовсім не запускатися. Тому періодично корисно ці тимчасові файли видаляти. Щоб очистити папку тимчасових файлів Play Market, потрібно зайти в «Налаштування» — «Додатки» і вибрати «Google Play Market». На цьому екрані є помітна кнопка «Очистити кеш» — це те, що потрібно. Якщо тимчасових файлів накопичилося дуже багато, очищення займе якийсь час, так що доведеться почекати. Також скористайтеся кнопкою «Стерти дані».

стерти дані

Таку ж операцію з очищення тимчасових файлів проведіть для «Сервісів Google Play» і «Google Services Framework». У різних версіях операційної системи і на різних телефонах деякі з них можуть бути відсутні в списку додатків, тому зачистите ті, що є з названих. Перезавантажте смартфон і подивіться, чи зникла помилка RH-01. Часто допомагає саме цей спосіб.

Помилка в роботі Google-аккаунта

Іноді несправність підключення в Play Market з помилкою RH-01 виникає через неправильно налаштованого облікового запису Google. Наприклад, ви могли змінити пароль від нього на комп’ютері, а на смартфоні він залишився старим, тому програма не може отримати доступ до магазину. Щоб дістатися до налаштувань облікового запису, перейдіть в «Налаштування» і в самому низу там знайдіть розділ «Акаунти» — вас цікавить «Google», тапніте по цьому пункту, і він розкриється. Ви побачите свій аккаунт Google на ім’я поштової скриньки gmail. Тапніте за назвою поштової скриньки і перейдіть в налаштування цього аккаунта. Іноді допомагає включення синхронізації в настройках аккаунта, але не завжди. Надійніше видалити акаунт зовсім з пристрою — скористайтеся для цього пунктом в меню «Видалити аккаунт».

Видалити акаунт

Тепер, якщо ви запустите Play Market, вас попросять ввести логін і пароль від аккаунта Google. Введіть їх правильно і подивіться, чи зникла помилка RH-01.

Перевстановлення Google Play Market

Збій Google Play Marketа теж може супроводжуватися помилкою RH-01. Якщо попередні методи не допомогли, можна спробувати перевстановити сам додаток магазину. Для цього його потрібно спочатку зупинити, а потім видалити. Перейдіть в «Налаштування» — «Додатки» — «Google Play Market». Далі скористайтеся кнопками «Зупинити» і «Відключити». При цьому ви побачите попередження, що відключення Play Market може зашкодити роботі інших програм. Однак проявіть наполегливість і програма буде зупинена. Після цього скористайтеся кнопкою «Видалити оновлення». Все, додаток відключено і видалено.

видалити поновлення

Щоб знову встановити магазин, потрібно знову зайти в «Додатки» і знайти його в списку, а потім просто включити. Додаток встановиться з копії Android, яка була встановлена ​​на смартфон виробником, тому версія Play Market буде тією ж, яка була спочатку. При підключенні інтернету Play Market оновиться до останньої версії. Зазвичай перевстановлення Play Market допомагає вирішити проблему з RH-01, якщо інші, більш прості способи не допомагають. Наведених способів вирішення проблеми зазвичай буває достатньо. Всі вони досить прості і не вимагають кваліфікації. Але якщо нічого не допомагає, може знадобитися прошивка смартфона або планшета, а це краще довірити фахівцеві.

Розкажіть в коментарях, чи зустрічалася вам помилка RH-01 і який спосіб її вирішення допоміг. Будь-які ваші поради допоможуть нашим читачам в аналогічній ситуації.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector