Помилка 924 в Play Market — чому з’являється і як усунути

Кожен користувач пристрою на операційній системі Android при скачуванні або оновленні додатків в Play Market може зіткнутися з проблемою, коли на екрані з’являється повідомлення і нічого більше не відбувається. Код помилки з номером 924 з’являється в різних ситуаціях і має різні причини, але завантажити що-небудь не дозволяє. Звичайно, якщо знати причину появи цього повідомлення, позбутися від нього можна дуже швидко. Але так буває далеко не завжди, тому часто доводиться пробувати різні методи, хоча кожен з них досить простий і не вимагає особливих навичок.

Помилка 924 виникає в Play Market при скачуванні або оновленні додатків, що, в принципі, одне й те саме, тому що при оновленні відбувається просто видалення старої і встановлення нової версії. Код, позначений номером 924 означає, що операційна система не може виконати оновлення або скачування програми. А чому це неможливо — це вже зовсім інше питання, на який буває багато відповідей. Якщо усунути причину, то і повідомлення зникне. Найпоширеніші причини:

  • Збій в роботі операційної системи
  • Нестійкий інтернет-з’єднання.
  • Накопичилося занадто багато тимчасових файлів в кеші Play Market.
  • Бракує місця для скачування в пам’яті пристрою.
  • Збій в самому додатку Play Market.
  • Неправильно налаштований або невірно введений облікового запису Google на пристрої.

Якщо ви використовуєте смартфон або планшет з неофіційною прошивкою, то можуть виникати найрізноманітніші збої, в тому числі з кодом 924, і причина цього зазвичай криється в помилках самої прошивки!

Помилка 924 в Play Market

Як виправити помилку 924 в Play Market

Всі перераховані вище проблеми вирішуються швидко і просто, але яка з них викликала код 924, зазвичай невідомо. Тому рекомендуємо почати з найпростіших методів, поступово переходячи до більш складним. На якомусь етапі проблема зазвичай зникає.

Перезавантаження Android — пристрої

Найчастіше усунути помилку 924 допомагає такий простий спосіб, як перезавантаження пристрою. Багато хто недооцінює дієвість цього методу, який здатний вирішити безліч проблем. Будь-смартфон або планшет, по суті, — звичайний комп’ютер, що працює під управлінням операційної системи Android. Коли система працює дуже довго, а користувач активно використовують різні програми, особливо якщо вони часто встановлюються і видаляються, в ній неминуче накопичуються помилки. Згодом деякі фонові служби можуть почати працювати нестабільно або взагалі відключатися. Це може привести до збоїв в різних додатках. Тому просте перезавантаження пристрою і запуск системи заново допомагає позбутися від безлічі збоїв.

Очищення кеш-пам’яті і даних Play Market

Будь-яка програма під час своєї роботи створює безліч тимчасових файлів в спеціальній папці — кеші. Play Market — не виняток, і це додаток здатний накопичувати дуже багато такого сміття. Коли його кількість стає дуже великим, вся система помітно сповільнюється, та й вільний дисковий простір може закінчитися. Через це Android також може видати помилку з кодом 924. Тому корисно іноді видаляти тимчасові файли. Щоб очистити кеш Play Market, зайдіть в «Налаштування» — «Додатки» і знайдіть в списку Google Play Market. Тапніте за назвою і потрапите в налаштування програми. Тут є помітна кнопка — «Очистити кеш», скористайтеся нею. Те ж саме виконайте з допомогою кнопки «Стерти дані».

Очистити кеш Play Market

Очищати кеш корисно і для інших додатків, особливо активно використовуваних — так можна звільнити чимало місця в пам’яті смартфона. Недолік її теж може бути причиною помилки 924.

Видалення оновлень програми Play Market

Іноді проблема виникає з самою програмою Play Market. Зазвичай це буває пов’язано з помилками при її оновленні. Тому вирішити проблему іноді вдається відкотом версії до первісної. Щоб видалити всі оновлення Play Market, перейдіть в «Налаштування» — «Додатки» — «Google Play Market», як і в попередньому методі. Але в цей раз скористайтеся кнопкою «Видалити оновлення». Play Market повернеться до версії, яка була встановлена ​​на пристрої виробником спочатку. При підключенні інтернету воно заново оновиться до останньої версії і в цей раз, можливо, збій з кодом помилки в Play Market більше не з’явиться.

Видалення оновлень програми Play Market

Видалення і повторне додавання облікового запису Google

Проблема буває пов’язана з неправильними настройками облікового запису Google на пристрої. У такому випадку при спробі завантажити що-небудь з магазину Google Play також може з’явитися вікно з помилкою 924. Наприклад, ви змінили пароль облікового запису на комп’ютері, а на смартфоні забули поміняти і залишили старий — тоді скачування не почнеться. Найпростіше видалити акаунт і заново його додати. Перейдіть в «Налаштування» і в розділі «Акаунти» знайдіть «Google». Ім’я облікового запису — таке ж, як у поштової скриньки gmail. Тапніте по імені і потрапите на сторінку його налаштувань. Скористайтеся меню і виберіть «Видалити аккаунт».

Видалити аккаунт Play Market

При включенні Play Market вас попросять знову ввести дані облікового запису — зробіть це. Такий спосіб допомагає не дуже часто, але бувають ситуації, коли проблема пов’язана саме з цим.

Інші способи вирішення проблеми

Іноді код 924 з’являється лише через обрив інтернет-з’єднання при скачуванні або оновленні додатків. Зазвичай це буває через нестабільну зв’язку при значній відстані від базової станції. Якщо справа в цьому, то при відновленні хорошій швидкості проблема вирішується сама собою. Якщо є можливість, можна переключитися з мобільного зв’язку на Wi-Fi або навпаки. Головне — забезпечити досить стійкий канал зв’язку через інтернет. Бувають ситуації, коли скачування в Play Market блокується антивірусом, в результаті з’являється повідомлення з кодом 924. Вирішується це видаленням антивіруса.

Чи виникала у вас така проблема, і як ви її вирішили? Діліться своїм досвідом в коментарях, адже будь-який практичний рада може допомогти кому-небудь з наших читачів.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector