Перетворіть свій телефон Android у фабрику meme за допомогою цих програм

Інтернет-меми сьогодні майже всюди. Хоча вони були популярні з 90-х років, меми, як ми їх зараз знаємо, сьогодні дуже різні. Після того, як вам потрібен комп’ютер для створення вірусних зображень, які поширюються від одного випадкового користувача до іншого, але завдяки сучасним технологіям ви можете швидко створювати меми безпосередньо на вашому телефоні Android — вам знадобиться тільки правильне застосування.

Якщо ви шукаєте додаток для створення мемів на Google Play, ви помітите, що магазин затоплений хокейними, застарілими опціями, які не дуже корисні в 2019 році. Ми підібрали всіх цих старих людей, ми шукали і намагалися багато інших сучасних письменників меми, які ми могли знайти. З тих, що ми тестували, над додатками блищали дві програми.

  • Не пропустіть: 5 кращих клієнтів Reddit на Android

Додаток 1: Mem Memorator: найкращий варіант для мемів зображення

Meme Generator пропонує всі необхідні інструменти для створення мемів прямо з коробки. Ну, на Android. Ця програма є крос-платформенною, тому існує (застаріла) версія для iOS, але відомо, що розробники надають перевагу Android, і це найкраще, що пропонує Play Store. Якщо у вас є iPhone, спробуйте Mematic.

  • Play Store Link: генератор Meme безкоштовно (безкоштовно)

Коли ви відкриваєте програму вперше, ви побачите величезну бібліотеку мемів, яку ви зможете вибрати, містить все, що потрібно для початку роботи. І ми маємо на увазі все. Ви можете знайти старі та нові фотографії на вибір під час перегляду або пошуку, так що незалежно від ситуації ви можете створити правильний мем.

Якщо з якихось причин вашій пам’яті потрібна картина, яка не доступна в генераторі Meme, програма дозволяє завантажувати власні фотографії з меню «Користувальницькі меми», завдяки чому ви ніколи не вичерпаєте матеріал. Надсилаючи спеціальне зображення, можна вибрати між двома мемами, а також звичайну або високу якість зображення. І це ще не все — є також кольори фону та сітки, які можна використовувати для меми.

Незалежно від того, чи ви завантажили власне зображення або вибрали його з бібліотеки Meme Generator, ви матимете доступ до тих самих параметрів редагування. Є дев’ять фільтрів на вибір, включаючи глибокий смажений, зворотний, сепія і чорно-білий.

Ви також можете вибрати інструмент для обрізання, щоб вирізати всі непотрібні частини зображення або встановити правильну пропорцію, і при необхідності їх можна обертати. Існує також можливість додавання кордону (і регулювання кольору кордону), що робить його прямокутним і округлює кути, так що є багато місця, щоб отримати все, що ви хочете.

У генераторі Meme доступні лише два меми, як сучасні, так і класичні. Якщо ви коли-небудь передумали при створенні мема, ви також можете вибрати «Перемкнути», щоб спробувати інший вигляд.

Коли мова йде про написання мемів, багато чого потрібно зробити. Забезпечує розмір тексту, розмір контуру, велику кількість шрифтів, вирівнювання тексту, максимальну кількість ліній, ширину тексту та можливість вмикати або вимикати великі літери для вибору.

Коли ви нарешті закінчите свій мемперський шедевр, Meme Generator полегшує обмін роботою з виділеними кнопками для Facebook, Instagram, Messenger і Twitter. Якщо ви хочете опублікувати свій мем в іншому місці, ви можете зберегти його на своєму пристрої або просто відкрити меню спільного доступу для отримання додаткових опцій.

Хоча все вищезазначене повністю безкоштовне, Meme Generator має Pro версію ($ 2.99), яка видаляє рекламу, додає простір для редагування та надає пріоритетні оновлення над його безкоштовною версією. Однак, якщо ви можете мати справу з дискретними оголошеннями, ви можете знайти інструменти, які постачаються з генератором Memem Free, щоб бути повними для ваших потреб меми. Якщо ви заглибитися в налаштування додатків, ви також помітите, що ми просто торкнулися поверхні всього доступного, так що він безумовно виграє битву мемів.

Додаток 2: відео GIF Memes: найкращий варіант для анімованих мемів

Хоча генератор Meme є одним з кращих додатків створення мемів, не існує способу створення мемів GIF. Проте, його додаток доповнює цю порожнечу. GIF Memes Безкоштовне відео, створене тими ж розробниками, є найкращим способом створити GIF меми на Android.

  • Відтворити посилання на магазин: GIF Memes Безкоштовне відео (безкоштовно)

Хоча його назва не дуже цікаве, додаток виконує завдання. Ви можете завантажувати власні GIF-файли або переглядати варіанти за допомогою тенових GIF-файлів, а програма має інструменти для обрізання GIF-файлів на свій розсуд. Вона навіть має такі ж потужні інструменти редагування тексту, як Meme Generator, які також дозволяють контролювати, коли текст з’являється і зникає в GIF.

Коли йдеться про анімацію, ви можете налаштувати частоту кадрів, швидкість, повторення, якість і використовувати відтворення назад. Можна також змішувати типи медіа, щоб мати GIF, зображення або відео, а також GIF або те, що ви думаєте про творчий розум. Ви також можете вибрати меми з кількома зображеннями.

Як і генератор Meme, відео GIF Memes має версію Pro, доступну за $ 2,99, але здається, що вона видаляє оголошення. Так що якщо ви не заперечуєте, що займаєтеся деякими оголошеннями, єдина причина для покупки про-версії — це підтримка розробки.

Тільки дві програми створення мемів, які вам знадобляться

Було б непогано, якщо б творці інтегрували цю програму безпосередньо в Meme Generator, для одного інструменту для створення енергетичних мемів, але на даний момент два додатки з подібними функціями і ті ж самі програмісти роблять його акуратним, послідовним пакетом для вашого Android телефону.

Якщо у вас є iOS-пристрій, немає відео GIF Memes, а версія версії Memo Generator для iOS не має багато чого, що ми любимо в Android версії. Але є й інші програми для створення мемів, які керують на iPhone.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector