Як приховати навігаційну панель і активувати жести в Galaxy S10

Навігація і смуги стану не дуже помітні на головному екрані S10, оскільки вони прозорі. Рядок стану навіть змінює кольори, щоб відповідати багатьом програмам. На жаль, те ж саме не можна сказати про навігаційну панель.

Панель навігації як і раніше відображається в старій, непрозорій компоновці, яка займає рекламний простір при використанні більшості програм. У минулому компанія Samsung дозволяла ховати навігаційну панель невеликою кнопкою на лівій стороні панелі. У випадку S10, цей варіант був відкинутий на користь керування на основі жестів.

У порівнянні з традиційною навігаційною панеллю, нові екрани жестів випускаються на екрані S10, забезпечуючи більш захоплюючий досвід. Вони навіть краще, ніж старий метод автоматичного приховування навігаційної панелі, оскільки елементи керування жестами усувають додатковий крок натискання кнопки після переміщення вгору, щоб відкрити навігаційну панель.

Увімкнення керування жестами

Щоб випробувати нові жести і позбутися навігаційної панелі, перейдіть у меню Налаштування і виберіть «Переглянути». Потім натисніть «Панель навігації», а потім виберіть «Повноекранні жести», щоб увімкнути цю функцію. Ви побачите три вкладки в нижній частині екрана, які вказують, куди слід ініціювати жести — якщо ви не хочете, вимкніть «Поради щодо жестів» у нижній частині цього ж меню.

Тепер просто перемістіть палець в тому місці, де ви використовували кран. Вам просто потрібно провести пальцем знизу вниз зліва, щоб відкрити багатозадачний інтерфейс, проведіть пальцем від центру до будинку або проведіть пальцем праворуч, щоб повернутися назад.

Ці параметри буде скасовано, якщо ви зміните параметр «Замовлення ключів» у меню «Навігаційна панель» вище. Будинок все одно буде всередині, але назад буде зліва, а багатозадачність буде праворуч.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector