Як повністю змінити екран блокування в Galaxy S8 або S9

Додаток Samsung Good Lock вдихнув життя в інтерфейс TouchWiz, даючи нам можливість налаштувати наші телефони Galaxy таким чином, щоб раніше вимагав кореневого або спеціального ПЗУ. Зокрема, додаток-супутник навіть дозволяє персоналізувати екран блокування, щоб відрізнити його від решти натовпу.

LockStar є розумним доповненням, яке працює з Good Lock, що дозволяє створювати власний екран блокування за кілька простих кроків. Він не тільки надає спеціальний екран блокування, який відображає саме ту інформацію, яку ви хочете відобразити, але й надає миттєвий доступ до ваших улюблених програм і інструментів безпосередньо з екрана блокування. Так що якщо ви хочете спробувати це додаток, я покажу вам, як він працює нижче.

  • Не пропустіть: отримуйте багатозадачність у стилі P на пристроях з Android S8 або S9

Крок 1: Встановіть хороший замок

Good Lock і LockStar працюють тільки на Android 8.0 Oreo, тому оновіть свій Galaxy S7, S8, S9 або Note 8 до останнього програмного забезпечення, якщо ви ще цього не зробили. Коли ви це зробите, вам потрібно встановити Good Lock, орієнтуючись на додаток до програми Galaxy з ящика програми. Знайдіть та встановіть Good Lock у середині або перевірте наше повне керівництво нижче для отримання додаткової допомоги.

  • Full Rundown: Встановіть хороший замок Samsung на вашому пристрої Galaxy

Крок 2: Увімкніть функцію LockStar

Потім відкрийте Good Lock і виберіть «LockStar» з головного меню. Вам буде запропоновано завантажити додатковий компонент із магазину Служб Google, після чого натисніть «Встановити», щоб увімкнути його. Потім поверніться до пункту Good Lock і знову натисніть «LockStar», потім натисніть перемикач на наступній сторінці, щоб активувати цю функцію.

Крок 3. Налаштуйте екран блокування

Тепер ви можете налаштувати екран блокування, тому оберіть один з доступних шаблонів, щоб негайно встановити його як екран блокування, або натисніть кнопку «+» поруч із пунктом «Стиль», щоб створити свій власний. Вибравши останню, ви перейдете на сторінку конфігурації, а звідти ви зможете вибрати фон з вибраних тем або завантажити власний, натиснувши на ліву фотографію за допомогою піктограми Галерея.

Після встановлення фону можна змінити налаштування таймера блокування та сповіщення, натискаючи стрілки ліворуч або праворуч навколо екрана попереднього перегляду. Робіть це, поки не знайдете потрібний макет для вас.

Крім того, можна додати до шести ярликів програм, щоб отримати швидкий доступ з екрана блокування. Для цього натисніть кнопку «+» на екрані попереднього перегляду, виберіть потрібні програми на наступній сторінці, а потім натисніть «Застосувати». Пам’ятайте, що додавання чутливих додатків, таких як банківські та соціальні медіа, потребує введення PIN-коду або відбитка пальця, щоб відкрити його.

Після вибору основного ярлика та додавання ярлика програми натисніть «Годинник» у нижній частині екрана. Виберіть годинник, який вам найбільше подобається, провівши вбік, щоб побачити повний список доступних стилів годинника.

Тепер торкніться «Видимість елемента» в нижньому лівому куті, щоб вибрати дані, які потрібно відобразити на екрані блокування. Легко торкніться перерахованих категорій у нижній частині екрана, наприклад «Повідомлення» та «Рядок стану», щоб показати або приховати їх на екрані блокування.

Коли ви задоволені зовнішнім виглядом екрана блокування, натисніть «Зберегти» у верхньому правому куті, щоб закінчити. Тепер ваш користувацький макет буде встановлений і доступний на домашній сторінці LockStar, тому, якщо ви хочете внести зміни до нього в майбутньому, просто натисніть його та натисніть «Редагувати», коли з’явиться запит.

Функції LockStar дозволяють легко налаштувати екран блокування так само, як професіонал. Ми сподіваємося, що ми отримаємо більше можливостей, таких як можливість змінювати кольори для тексту та символів, а також більше користувацьких макетів, коли приходять майбутні оновлення. Тим часом ми рекомендуємо вам висловити свої думки та ідеї щодо LockStar, розмістивши коментар нижче.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector