7 режимів без коріння, які перетворять піксель першого генератора в піксель 2

Pixel 2 є твердим поліпшенням у порівнянні з моделлю 2016 року, але ми досягли точки, коли смартфон останнього покоління ніколи не стрибає і не краще, ніж попередній.

На додаток до злегка покращеної камери та дисплея майже Pixel 2 XL, найбільші зміни пікселів цього року не пов’язані з обладнанням.

1. Панель пошуку в Dock

Pixel 2 має панель пошуку, побудовану безпосередньо в доці внизу головного екрана.

Перш за все, якщо ви використовуєте Nova Launcher, команда TeslaCoil не оновлювала вашу програму на головному екрані офіційним методом реплікації цього стилю панелі пошуку бару.

Якщо ви використовуєте Action Launcher, програміст Chris Lacy зробив новий рядок пошуку Pixel 2 надзвичайно простим.

Нарешті, якщо ви все ще використовуєте засоби запуску матеріалів, які постачалися з першим поколінням Pixel, ви можете оновити головний екран, видаливши простий файл APK.

2. Віджет Google Notification

Іншим невеликим дотиком, доданим Google до Pixel 2, є віджет головного екрану під назвою «Коротко», який показує поточну подію в календарі на додаток до поточної погоди.

3. Тепер грає

На мій погляд, найцікавішою новою функцією Pixel 2 є те, що називається «Гра зараз».

Без відповідних пісень на пристрої та спеціалізованого малопотужного ядра, він не може бути відмінно відтворений на першому поколінні Pixel.

4. Фото з руху

HTC зробив це спочатку з Zoe, Apple зробив його популярним завдяки Live Photos, і тепер Google супроводжується цією тенденцією.

Найпростіший спосіб відтворити це використання одного з багатьох програм Apple Live Photos emulator.

(1) Кадри руху, (2) Камера MX.

Для більш офіційного рішення, ви можете спробувати завантажити цей APK, який є неприпустимою версією офіційної програми камери Pixel 2, і оснащений робочим режимом «Фотографії руху».

6. Портретний режим

Ми всі знаємо, що Google орієнтується на користувачів iPhad за допомогою лінії Pixel, а нова функція камери Pixel 2, яка називається «Портретний режим», є ще одним доказом цього.

Як я вже згадував раніше, існує невиправдана версія програми Pixel 2, яку можна прочитати як оновлення програми Pixel з першого покоління, але, на жаль, портретний режим не працює

7. Ретушування обличчя

Як і в режимі краси Samsung, Pixel 2 має нове налаштування камери, яке називається Face Retouch, яке автоматично згладжує обличчя у селфі.

Це ще одна особливість, яку можна отримати, відкинувши додаток Pixel 2, що протікає, як оновлення.

Якщо ви не хочете ризикувати псуванням основної камери, додаток Google Snapseed є найкращим рішенням.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector