Перекладачі з англійської на російську по фото безкоштовно

В сьогоднішній час глобалізації ми часто можемо зустріти фотографії, текст на яких виконаний англійською мовою. Якщо ви знаєте мову Шекспіра і Байрона — прекрасно, але що робити не володіють англійською користувачам, що бажають знати значення англійських слів на зображенні? У цьому випадку нам можуть допомогти ряд інструментів, здатних виконати розпізнавання і швидкий переклад. Нижче ми розберемо, які перекладачі з англійської мови на російську з будь-якого фото нам доступні абсолютно безкоштовно, і як з ними працювати.

Як перекладачі з англійської на російську по фотографії розпізнають текст

Розпізнавання тексту по фото виконується за допомогою технології «OCR» ( «Optical Character Recognition» — оптичне розпізнавання символів). Дана технологія поки не досягла рівня ідеальної роботи, і продовжує вдосконалюватися. Точне розпізнавання і переклад можливо при наявності чіткого зображення на фото, коли літери відділені одна від одної. А також пофарбовані в контрастний колір, відмінний від навколишнього фону.

OCR розпізнавання тексту
Технологія OCR дозволяє розпізнавати текст на зображенні

При цьому першість в технологіях перекладу і розпізнавання належить великим компаніям рівня Google, Microsoft, Yandex та ряду інших, здатних вкладати в дослідження значні матеріальні засоби. Якість послуг, які вони інструментів знаходиться на високому рівні, і не можна порівняти з продуктами-конкурентами інших розробників.

Tesseract OCR Гугл
При розпізнаванні текстів Гугл використовує інструмент «Tesseract OCR», раніше куплений у HP

Давайте розберемо, які перекладачі по фотографії з різних мовою можна використовувати безкоштовно.

Читайте також: перекладач з картинки онлайн.

Гугл Перекладач — зручний додаток для зчитування по фото

Звичайно, перекладач від Гугл (Андроїд, iOS) — це топ-клас. Крім безпосередньої функції текстового перекладу він дозволяє переводити зображення, що називається «на ходу», просто навівши на напис камеру вашого смартфона.

Гугл Перекладач фото
Гугл Перекладач дозволяє переводити зображення на ходу

Для роботи з перекладачем достатньо запустити його і натиснути на значок камери. Ви зможете як використовувати телефон для перекладу на ходу, так і завантажити потрібну вам фото з пам’яті телефону. І перетворити текст з англійської на російську по фотографії абсолютно безкоштовно.

значок камери
Натисніть на значок камери

Microsoft Translator — миттєво прочитає і переведе текст будь-якою мовою

«Microsoft Translator» (Андроїд, iOS) дуже схожий на згаданий нами вище перекладач від Гугл, за винятком того, що у нього відсутня функція миттєвого перекладу фотографій.

Основні відмінності від Гугл Перекладача:

Google Translator: Microsoft Translator:
Автоматично дає вам переклад, як тільки ви наведете камеру на потрібне слово.Пропонує вам спочатку натиснути на кнопку і зробити знімок, і вже потім додаток обробить ваш запит.
За замовчуванням використовує тільки вертикальну орієнтацію телефону.Може мати як вертикальне, так і горизонтальне вирівнювання. Так що якщо у вас є більш довгий текст для перекладу, ви можете перейти в горизонтальне положення, перш ніж зробити знімок.

І не обманюйте себе, цей додаток не просто перекладач фотографій з англійської на російську або будь-який інший мову online. Воно вміє переводити голос і текст, і підтримує більш ніж 60 мов. Ви навіть можете розмовляти на двох мовах, коли двоє людей буквально поміщають телефон між собою і по черзі говорять. Здорово, чи не так?

iTranslate — професійний перекладач по картинці

Хоча розробники виділяють голосові і словникові елементи даної програми, додаток iTranslate (Андроїд, iOS) дійсно має можливості фото-перекладача для своєї професійної версії, яку ми не можемо не згадати.

Ця функція називається «iTranslate Lens». Це та ж опція «вкажи-і-переведи», але важливою особливістю програми є можливість маніпулювати розміром вікна перекладу і переміщати його. Ви можете розширити або зменшити його, щоб будь-який текст, знайдений всередині вашого поля, був перетворений. На відміну від перших двох додатків, в яких робоче вікно знаходиться в мертвій точці екрану, в iTranslate ви можете перетягнути його куди хочете. І, коли ваш переклад фотографії зроблений, у вас є можливість переглядати результати в повноекранному режимі для безперешкодного перегляду. Дуже зручно.

iTranslate додаток
Професійна версія iTranslate добре працює з фото

Це корисно знати: перекладачі онлайн з вимовою слів.

Онлайн сервіси для перекладу з англійської на російську по картинці

Online-сервіси — це зручний інструмент для здійснення трансформації тексту з англійської на російську мову по фотознімку. Вони не вимагають установки на ваш ПК (смартфон) додаткових програм, здійснюють швидкий переклад. При цьому якість їх розпізнавання в цілому поступається спеціалізованим мобільним додаткам-перекладачам, які ми розглянемо трохи нижче.

Для роботи з такими сервісами досить завантажити на них потрібне фото з англійським текстом. Далі при необхідності необхідно виділити напис на зображенні для перекладу і запустити процедуру розпізнавання. Буквально через секунду-дві ви отримаєте необхідний результат.

Сервіси для перекладу
Розглядаємо онлайн сервіси для перекладу з фото

Цікаво: Перекладачі через камеру телефону онлайн.

Яндекс Перекладач — допоможе безкоштовно перетворити текст по фото

Компанія Яндекс славиться якістю створюваних нею цифрових продуктів. Ось і в нашому випадку її сервіс для перекладу тексту на зображенні онлайн — один з кращих варіантів. Робота з ним дуже проста, зручна, а одержувані результати розпізнавання знаходяться на високому рівні.

Виконайте наступне:

 1. Перейдіть на translate.yandex.ru;
 2. Тапніте на напис «Виберіть файл» і завантажте картинку на ресурс;
  Виберіть файл Яндекс переклад
  Натисніть на «Виберіть файл» для завантаження фото на ресурс
 3. Написи будуть автоматично пофарбовані в жовтий колір.
 4. Потрібно тапнуть по напису на зображенні і вона буде переведена;
  Написи позначені жовтим Яндекс
  Розпізнані написи будуть позначені жовтим
 5. Для виконання перекладу клікніть на «Відкрити в перекладачі» праворуч зверху і перегляньте отриманий результат.
  Результат перекладу Яндекс
  Перегляньте отриманий результат

NewOCR.com — зручний Translate online

NewOCR.com — це безкоштовний OCR-сервіс, здатний розпізнавати і переводити написи на фото на багатьох мовах. Сервіс не вимагає реєстрації, безпечно зберігає завантажувані на нього дані, працює на движку «Tesseract OCR» і вміє розпізнавати 122 мови. Інструментарій сервісу дозволяє вибирати місця на фото, які необхідно розпізнати, що підвищує ефективність роботи сервісу.

Виконайте наступне:

 1. Виконайте вхід на newocr.com;
 2. Натисніть на кнопку «Огляд» для завантаження фото для розпізнання на ресурс;
  Free Online OCR
  Натисніть на «Огляд» для завантаження файлу
 3. Натисніть внизу на «Preview» для здійснення предпросмотра;
 4. Вгорі в полі «Recognition language» виберіть «English» і знову внизу натисніть на «OCR»;
  натисніть OCR
  Натисніть внизу на OCR
 5. Внизу під картинкою відобразиться розпізнаний англомовний текст. При необхідності виправте його вручну;
  Виправте текст OCR
  При необхідності виправте текст вручну
 6. Клікніть вверху на напис «Google Translate» для виконання його перекладу і отримання російськомовного результату.

Рекомендуємо до прочитання: Яндекс Перекладач з емодзі на російську мову онлайн.

I2ocr.com — розпізнає будь-який текст на фотографії з англійської на російську

Перекладач 2OCR є безкоштовним продуктом сайту sciweavers.org, і в першу чергу призначений для розпізнавання тексту, який може бути в подальшому відредагований, відформатований і переведений. Сервіс добре працює зі сканованими документами, скриншотами, фотографіями та іншими видами зображень. Підтримується роботи з 60 мовами, безліччю колонок в документі, різними видами графічних форматів.

Виконайте наступне:

 1. Запустіть i2ocr.com;
 2. В поле «Step 1» виберіть базовий мову розпізнавання;
 3. В поле «Step 2» натисніть на «Select image» і завантажте фото для розпізнавання на ресурс;
  i2ocr
  Завантажте фото на ресурс
 4. В поле «Step 3» натисніть на «Extract Text» і перегляньте трохи нижче зліва розпізнаний результат;
 5. Для виконання перекладу натисніть на «Translate» трохи вище і виберіть сервіс для перекладу (Google або Bing);
  i2OCR переклад
  Для виконання перекладу натисніть на «Translate»
 6. Перегляньте отриманий результат.

Безкоштовні мобільні додатки-транслейтори

Альтернативою перерахованим мережевих сервісів є мобільні додатки, що дозволяють виконати переклад з однієї мови на іншу по фотографії. Їх ефективність, на нашу думку, знаходиться на більш високому рівні, ніж у перерахованих мережевих сервісів. Такі додатки в цілому безкоштовні, ви можете встановити їх на свій гаджет і користуватися їхніми можливостями.

висновок

У нашій статті ми розібрали перекладачі з англійської мови на російську з будь-якого фото, що працюють абсолютно безкоштовно. А також привели варіанти мережевих і мобільних альтернатив. З перерахованих варіантів пропонуємо звернути увагу на рішення від компанії Гугл і Яндекс — вони мають найбільш якісним функціоналом.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector