Як вирішити помилку 80710723 на PS3

Код помилки означає, що «з’єднання з сервером не може бути встановлено» або офіційно «Possible port error or add PS3 to Demilitarized zone» (Можливо, помилка порту або додайте Ps3 в DMZ). Як правило, виникає при спробах оновити гри за допомогою підключення через Wi-fi. На ps3 Wi-fi працює загадковіше дроти, та той і швидше. Інтернет при цьому працює. Помилка має масу рішень, тому залишається перебирати їх послідовно.

Як вилікувати помилку 80710723

Як позбутися від помилки поновлення 80710723 на PS3.

Отже, найпростіше. Раз приставка працює через Wi-Fi — підключіть її через провід. Знадобиться патч-корд, який ви можете купити в будь-якому магазині, або для перевірки можна тимчасово від’єднати від комп’ютера провід в роутер. Найчастіше завдання буває вирішена в цей момент.

Не допомагає або просто незручно? Спробуємо наступне. Спробуйте відключити точку доступу (роутер) і приставку. Зачекайте півгодини, щоб вони встигли охолонути і спробуйте ще раз.

Жорстко пропишіть в Установки → Установки мережі → Установки з’єднання з Інтернетом IP. Можна взяти 192.168.1.x. X — будь-яке число від 2 до 254. Головне, щоб воно не збігалося з аналогічними IP біля комп’ютера і смартфона. Налаштування IP на PS4

Перевірити IP на Windows можна відкривши Пуск → Стандартні → Командний рядок. Потім наберіть ipconfig і натисніть Enter. Працює? Ні, тоді далі.

Пропишіть в приставці Google DNS 8.8.8.8, другий 8.8.4.4. Де дивіться попередній пункт. Перевірте працездатність. Після скачки оновлень поверніть DNS в початковий стан. Інакше трохи збільшиться час з’єднання з сайтами. Якщо вас влаштовує, залиште Google. Другий варіант c DNS — прописати OpenDNS 208.67.222.222 і 208.67.220.220. Тут все, як з Google.

зміна DNS

Замовте у провайдера постійний (ще його називають «білий») IP. Його потрібно прописати точки доступу. Як це зробити, залежить від конкретного роутера. Варіант, вирішальний безліч інших помилок, але стоїть грошей.

На цьому можливості, більш-менш доступні середньому людині, закінчуються і пора перейти до професійних. Тут вам будуть потрібні або свої навички поводження з маршрутизаторами, або запросіть друга. Лазіння в складних пристроях може привести до втрати Інтернету взагалі і необхідності платного виклику майстра від Інтернет провайдера. У разі чого зателефонуйте в технічну підтримку з проханням направити його до вас.

Методи, які потребують навичок системного адміністратора

Послідовно перебирайте пункти:

  1. Потрібно відкрити порти UDP № 3479,3658, 3478 і TCP № 5223, 80, 443.
  2. Вимкніть Upnp, медіа-сервер на приставці.
  3. В налаштуваннях Ps3 поставте тип з’єднання NAT2. 
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector