Як в Telegram видаляти повідомлення у себе і у співрозмовника

«Телеграм» вважається універсальним програмним додатком, яке має широкий функціоналом, а також рядом вкрай корисних нюансів. Згодом будь-яка людина, який починає користуватися даною програмою, розбирається у всіх її особливостях і тонкощах, із задоволенням витрачаючи час на приємне спілкування з співрозмовниками-друзями. З огляду на те, що багато просунуті користувачі намагаються самостійно маніпулювати чатами, виникає потреба редагувати або видаляти листування в «телеграмі». Деяким відправки тексту і милих стікерів стає недостатньо, тим більше що часто виникає потреба позбуватися від непотрібними послань. Завдяки широким функціональним особливостям, будь-який користувач програми може самостійно провести видалення повідомлень не тільки у себе, а й свого співрозмовника. Варто відзначити, що актуально не тільки видалення одиничних пропозицій, але і повного діалогу, що не дозволить дізнатися про спілкування на певну тематику третім особам.

Як в Telegram видаляти повідомлення у себе і у співрозмовника

Видалення особистого листування

Видаляти листування досить часто доводиться не зважаючи на їх секретного змісту або необхідності убезпечити інформацію, а для того, щоб очистити сховище, стерти старі непотрібні дані. «Телеграм» дозволяє видалити відправлене послання не тільки у себе, а й у свого співрозмовника.

Можна назавжди видалити повідомлення, якщо крок за кроком виконати наведену нижче інструкцію. В першу чергу, слід знайти саме той діалог, який не потребує подальшого зберіганні, потім виділити весь текст або його частину і прибрати за допомогою натискання на кнопку «Delete» (можна скористатися функцією «Видалити»).

Видалення одного повідомлення

Така дія допоможе назавжди позбутися від частини листування, що не повертаючись до його змісту.

Однак якщо видалення не може обмежитися лише одним повідомленням, а слід стерти всі раніше відправлені тексти, які накопичувалися протягом не одного місяця, виділити все необхідно слід тривалим натисканням. В результаті видалення пропадуть абсолютно всі дані. В результаті залишиться лише підтвердити наміри натисканням кнопки «Ок».

Видалення всього листування

Видаляти непотрібні послання співрозмовників вкрай просто, для цього слід лише знати послідовність правильних дій. Зайвий контент буде прибраний навіть в тому випадку, якщо користувач прийме рішення видалити чат. Подібну інформацію можна видалити типовим раніше описаним способом.

Незалежно від того, прочитав чи ні співрозмовник відправлені йому послання, слід відкрити діалог. У верхній частині екрана, з правого боку, буде розташовуватися значок з намальованими трьома крапками, тут користувач зможе вибрати пункт «Видалити групу», в результаті чого весь вміст відразу ж видаляється. Як тільки відбудеться видалення зі сховища «Телеграма», слід вибрати три крапки, що знаходиться у верхній частині вікна.

У тому випадку, якщо вилучені повідомлення зажадають ліквідації всього листування, доведеться вдатися до методів, які можуть застосовуватися для видалення діалогу. В цьому випадку користувачеві необхідно з меню вибрати команду «Очистити історію». Відразу ж після натискання даної кнопки перед користувачем «Телеграма» з’явиться чисте віконце, в якому при бажанні можна знову розміщувати текстові повідомлення.

Якщо очистити необхідно інформацію, яка зберігається безпосередньо на комп’ютері, потрібно запустити сам додаток, вибрати чат. Якщо в спілкуванні з співрозмовником немає потреби зберігати тільки одиничне послання — стерти текст натисненням правої кнопки миші. Ця дія відкриє меню з командами, в результаті чого залишиться лише вибрати відповідний пункт.

висновок

«Телеграм» вважається доступним додатком, зрозуміти роботу якого здатний навіть недосвідчений користувач. Широкий функціонал і доступний інтерфейс програми допомагають швидко розібратися, як видалити повідомлення в «телеграмі» у співрозмовника, очистити історію, позбутися від непотрібної інформації.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector