Як вступити або вийти з групи Telegram

Мессенджер «Telegram» з кожним днем ​​стає все більш і більш популярним. Розробники поставили конфіденційність і безпеку своїх користувачів на чільне місце, що не може не радувати. Однією з найбільш примітних функцій є групові чати, або просто групи, але через підвищених вимог до безпеки знайти їх може бути зовсім непростим завданням.

Як вступити або вийти з групи Telegram

Оскільки створити групу не складе абсолютно ніяких труднощів, і весь процес може зайняти лічені хвилини, то на сьогоднішній день існує безліч цікавих спільнот. Крім звичайних розважальних чатів, створених для спілкування з друзями або колегами, можна відшукати і професійні спільноти, де можна обмінюватися професійним досвідом.

Як долучитись до певної групи в «телеграм», щоб витягти з неї максимальну користь? Що робити, якщо через деякий час ви втратили до неї інтерес і хочете залишити її? У сьогоднішньому матеріалі розглянемо, як вступити і вийти з групи в месенджері «Telegram».

Особливості групи в «Telegram»

Як уже згадувалося, групові чати — це листування між певною кількістю користувачів, об’єднаних спільними інтересами. Серед них можна знайти як звичайні листування між друзями, так і захоплюючі професійні ресурси, де можна поділитися досвідом чи запитати поради у більш досвідчених колег.

Чати можуть бути відкритими і секретними. Яка між ними різниця? У першому випадку до групи може отримати доступ кожен бажаючий. Досить знайти чат через пошук в самому мессенджере «телеграм», або знайти посилання в спеціальних онлайн-каталогах, або через соціальні мережі.

Але якщо листування закрита, то навіть якщо у вас буде посилання, адміністратор спільноти повинен буде вручну підтвердити вашу заявку. І може таке бути, що ви чимось йому не сподобалися, і потрапити в чат ви в такому разі не зможете.

Крім того, ні в якому разі не варто плутати групи з каналами. Це досить поширена помилка. Відмінність між ними полягає в тому, що в групі писати може кожен учасник, тоді як в каналі такою можливістю наділені лише кілька людей. Решта знайомляться з матеріалом лише в режимі читання.

Як знайти групу в «Telegram»

Як ми з вами вже з’ясували, щоб потрапити в групу «Telegram», необхідно її знайти. Існує кілька варіантів, як і де це можна зробити.

  1. Пошук в месенджері. Найпростіший варіант, особливо, якщо ви знаєте назву чату. Для цього натисніть на значок пошуку в правому верхньому куті, якщо ви користуєтеся «Telegram» для Android, на рядок пошуку по центру екрана, якщо користуєтеся додатком на iOS, або на рядок пошуку в лівому верхньому кутку, якщо користуєтеся версією для комп’ютера. У розділі «Глобальний пошук» месенджер відобразить перше три найбільш підходящих результату.Пошук групи в Telegram
  2. Соц мережі. У різних спільнотах в соціальних мережах, особливо «ВКонтакте» і «Facebook», можна знайти посилання на деякі спільноти або їх назви. Таким способом дуже ефективно шукати тематичні чати, які зазвичай підтримуються тими ж людьми, хто веде сторінку в соціальній мережі.
  3. Спеціальні онлайн-каталоги. Це спеціальні сайти, які містять посилання на найбільш популярні спільноти «телеграм». Один з найбільш популярних каталогів доступний за посиланням http://tlgrm.pro/groups.

Як приєднатися до групи в «Telegram» і вийти з неї

Якщо ви знайшли групу, яку шукали, то як підписатися на неї? Якщо у вас англійський інтерфейс, натисніть кнопку Join Channel, якщо ж ваш «Telegram» має русифікований інтерфейс, то «Приєднатися до групи». Примітно, що якщо чат відкритий, то навіть до того, як ви приєднаєтеся до нього, зможете побачити всі повідомлення. Як тільки у вас вийде додатися, теж зможете писати повідомлення.

Додавання в групу в Telegram

Якщо ж спільнота закрите, швидко додатися у вас може не вийти, і процес займе трохи більше часу. По-перше, ви не будете бачити всіх повідомлень, як у випадку з відкритими групами, а по-друге, вам потрібно буде почекати, поки адміністратор не схвалить вашу заявку. Як тільки він це зробить, ви станете повноправним членом групи і зможете взяти активну участь в обговореннях.

Якщо з часом з різних причин ви захочете видалити групу «телеграм», виконайте наступні дії:

  1. Натисніть на аватарку листування, розташовану у верхній частині екрану. Таким чином, ви зможете отримати доступ до основної інформації про групу.
  2. Внизу ви зможете побачити кнопку «Покинути групу», забарвлену в червоний колір. Натисніть на неї.
  3. Підтвердіть свій вихід з групи після відповідного запиту.
  4. Все, з цього моменту ви перестанете отримувати повідомлення, а також не зможете писати самі.
  5. Щоб листування пішла з історії чатів, натисніть пальцем по чату (в мобільній версії) або клацніть правою кнопкою миші (на комп’ютері) і виберіть «Видалити діалог».

висновок

Як бачите, приєднатися до групи в «телеграм» і видаляти її повідомлення абсолютно нескладно. Всі дії можна виконати максимум за кілька хвилин. У коментарях просимо вас розповісти, чи користуєтеся ви груповими чатами.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector