Як видалити проксі-об’єкт в AutoCAD

Проксі-об’єкти — це елементи, які створені в сторонніх додатках і імпортовані в Autocad, при цьому створила їх додаток недоступний. Вони зазвичай обмежені в можливостях у порівнянні зі звичайними сторонніми об’єктами, з ними не завжди коректно виробляються деякі дії, а часто вони і зовсім недоступні. Наприклад, не редагуються або займають багато пам’яті, мають неправильну структурою, видають помилку про неможливість помістити в буфер обміну. Щоб вирішити цю проблему, можна або встановити додаток, в якому створювався елемент, або видалити проксі-об’єкт в Автокаде.

Завантажити додаток в Автокаде

 • Також ви можете додати цей інструменту в автозавантаження, натиснувши відповідну кнопку в вікні. В результаті, він буде автоматично запускатися при старті програми.
 • ВАЖЛИВО. При переміщенні папки з ExplodeProxy в інше розташування, він не буде довантажувати в Автокад. Не рухайте його або доведеться заново додавати в програму.

  Далі потрібно виконати наступні дії:

  • Після успішного завантаження програми потрібно виконати розчленовування proxy-об’єктів. Для цього в командному рядку Автокад наберіть EXPLODEALLPROXY. Розчленувати, або, як ще по-іншому можна сказати, «підірвати» блок, означає, що він буде Розгрупувати до первинних елементів. Таким чином, ви зможете внести потрібні зміни і знову зібрати групу. У випадку з proxy дію дозволить позбутися від нередактіруемих і некопіруемих елементів.

   Команда explodeallproxy в Автокаде

   Команда explodeallproxy в Автокаде

  • Далі потрібно знову ж в командному вікні Autocad ввести REMOVEALLPROXY. Ця дія полягає у видаленні всіх proxy з пам’яті і з креслення. Програма запитає, очистити чи список масштабів, натисніть «Так».

   Команда removeallproxy в Автокаде

   Команда removeallproxy в Автокаде

  • Після успішного видалення об’єктів, запустіть команду AUDIT. Вона виконає перевірку креслення на наявність помилок. На питання, виправити помилки, натисніть «Так».

  Розглянемо, як дізнатися, з якого саме додатки потрапили в документ ці proxy:

  1. Правим клацанням миші у вікні документа виберіть в меню «Параметри».
  2. Перейдіть на вкладку «Відкриття збереження».
  3. Поставте галочку в пункті «Виводити вікно відомостей про проксі об’єктах».
  4. Тепер закрийте і заново відкрийте креслення.
  5. При відкритті документа з’явиться вікно «Інформація про proxy-об’єктах».

   Таким чином, можна видалити непотрібні проксі об’єкти і їх залишки в Автокаде. Зазвичай просто вбудованої команді «Розділити» вони не піддаються і доводиться застосовувати спеціальну утиліту ExplodeProxy, після чого проводити перевірку і чистку документа. У підсумку можна буде вільно з ним працювати, крім того, завдяки цим діям він істотно зменшиться в розмірі.

  Ссылка на основную публикацию
  Adblock
  detector