Як відкрити (розшифрувати) коротку посилання

Поняття «посилання» вже давно вкоренилася в нашому житті, де інтернет займає важливу частину. Якщо говорити мовою термінології, то посилання — це єдиний покажчик ресурсу (англ. Uniform Resource Locator, URL). URL — однаковий локатор (визначник місцезнаходження) ресурсу.

розшифровка адрес

Як виконати розшифровку короткої посилання.

Все частіше в статтях чи на спеціалізованих форумах можна зустріти укорочённий варіант URL. Вони обрізаються на спеціалізованих ресурсах з самих різних міркувань: одним здається, що так виглядає естетичний, іншим важливо скоротити кількість символів і т. Д. Однак у користувачів інтернету виникає наступна проблема — при обрізанні посилання візуально втрачається її справжню адресу.

Зазвичай, коли ви бачите URL-адресу, то маєте приблизне уявлення, куди вона вас приведе. Так виглядає гіперпосилання на відомий сайт Вікіпедія — https://ru.wikipedia.org/, а так виглядає її укорочённий аналог — goo.gl/P3K2nG. Адреса сайту повністю втратив своє смислове навантаження і перетворився в якусь комбінацію символів з адресою сервісу, через який її створили. Відбувається це з тієї причини, що при використанні укорочённой посилання, користувач потрапляє на потрібний йому ресурс не відразу, а проходить через веб-сервіс обрізувача. Наприклад, для створення вищенаведеного адреси використовувався сервіс від Google.

ВАЖЛИВО. У наш час в інтернет-просторі досить підозрілих джерел, які якщо і не містять шкідливе ПЗ (програмне забезпечення), то на рекламу виведуть однозначно. З цієї причини недовіру до гіперпосиланнями такого виду цілком зрозуміло.

Так само як існують сервіси для «зашифровуваної» посилань, є і ресурси, які можна назвати «дешифратором» коротких посилань — вони дозволять повернути URL до початкового вигляду. Для цього достатньо вбити запит виду «розшифрувати коротку посилання» в пошуковику браузера і вибрати будь-який вподобаний сайт — працюють вони за однаковою схемою. Як правило, необхідно вставити коротку посилання в поле і натиснути на кнопку.

процес дешифрування

Деякі сервіси можуть запропонувати вам перевірити URL-адресу на віруси. Після цієї процедури ви зможете прийняти осмислене рішення про перехід на такий ресурс і не будете діяти наосліп. Настійно рекомендуємо перевіряти всі подібні гіперпосилання, щоб уникнути неприємностей. Краще перестрахуватися, ніж займатися чищенням системи після переходу.

На цьому наша стаття добігає кінця. Сподіваємося, вона дала вам уявлення про те, що таке скорочена посилання і як зрозуміти, куди вона вас приведе.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector