Як перекинути гроші з Стіма на Steam

Стим — це не тільки ігрова, а й торговий майданчик, де можна купувати, продавати або надсилати приватні предметами. Варто сказати, що по частині грошових операцій Steam певні незручності. Користувачам пропонується поповнювати баланс, здійснювати повернення коштів, якщо куплена гра вам не сподобалася, але такої можливості, як перекинути гроші з одного аккаунта Стіма на інший, не існує.

Передача грошей в стім

Прямий можливості передавати гроші між акаунтами Steam немає.

Проте, існують деякі хитрощі, що дозволяють, так сказати, обдурити систему. Давайте разом розберемося в тонкощах обхідних шляхів і дізнаємося, як перевести гроші на Стим, гроші зі Стіма.

обмінюємося інвентарем

Найпопулярнішим способом передавати гроші між друзями є обмін предметами. Спочатку на нашому балансі повинна бути сума, яка потрібна для перекладу. Заходимо в магазин спільноти Steam і набуваємо на потрібну суму якийсь інвентар. Щоб відкрити магазин, знайдемо відповідну опцію в верхньому меню на головній сторінці профілю Steam. Якщо ви користувач, то вам, можливо, недоступні операції на торговому майданчику.

Недоступна торгова площадка

Отже, повернемося до суті. Купуємо якісь предмети. В ідеалі, купувати щось з топа за популярністю, наприклад, кейси CS: GO, ключі з гри Team Fortress або обладунки на персонажів «Доту 2».

По завершенні оплати зроблені покупки відображаються в нашому інвентарі. Залишилося зробити обмін предметів. Аккаунт, з яким буде відбуватися обмін, повинен складатися в списку друзів — це обов’язкова умова. Знаходимо зі списку друзів потрібний аккаунт, натискаємо на ньому правою клавішею мишки і вибираємо «Провести обмін».

пропозиція обміну

Наш друг зі свого аккаунта приймає запит на обмін предметами. Переносимо наші предмети для обміну в спеціальне віконце, яке знаходиться у верхній частині екрану, відзначаємо прапорцем поле про угоду з системними умовами і підтверджуємо обмін. Наш товариш робить ті ж самі операції.

ВАЖЛИВО. При стандартних умовах підтвердження обміну відбувається по електронній пошті протягом двох тижнів (якщо бути точним, 15 днів). Це означає, що отримати обмінені предмети вийде не раніше ніж через два тижні. Є можливість значно прискорити процес — для цього потрібно активувати послугу аутентифікації за допомогою телефону. Тоді ми зможемо підтвердити операцію фактично відразу — протягом декількох хвилин.

Коли обидва учасники підтвердили обмін предметами, речі переходять у власність адресата пересилання. Речі ми передали, далі залишається продати їх і отримати гроші. Відкриваємо головну сторінку профілю Steam, в верхньому меню знаходимо «Інвентар», відкриваємо його. В інвентарі все речі впорядковані в залежності від ігор, для яких вони створені. Шукаємо отримані від одного предмети, натискаємо на них лівою кнопкою миші і вибираємо опцію «продати на торговому майданчику».

Вибір предмета для продажу

При продажу необхідно встановити ціну на предмети. Щоб прискорити продаж, краще трохи знизити рекомендовану ціну — в цьому випадку, швидше за все, ваші предмети викуплять в лічені хвилини.

вибір вартості

Коли продаж здійснилася, гроші передаються на ваш баланс. Зарахована сума може трохи відрізнятися від очікуваної, оскільки ціни на речі в магазині Стим динамічно змінюються, а також з-за комісії самої торгової системи.

Продаємо речі

Є інший спосіб, як покласти гроші на будь-який гаманець Стіма. Цей спосіб більш зручний і менш витратний, як за часом, так і за комісійними платежами. Суть полягає ось у чому:

  1. Одержувач грошей виставляє якийсь предмет на продаж через співтовариство Стим. При чому, вказуючи вартість товару, він вписує якраз точну суму очікуваного грошового переказу. Тобто, якщо ми хочемо отримати умовні 300 рублів, то виставляємо на продаж набір речей для персонажа з «Доту 2» не за рекомендовану суму, припустимо, 100 рублів, а вказуємо необхідні 300.
  2. Той, хто переводить гроші, заходить на торговельний майданчик Стіма, в текстовому полі пошуку предметів прописує назва набору речей для персонажа з «Доту 2», в відфільтрованому списку вибирає потрібний набір і клацає по ньому лівою кнопкою миші. Купівля предмета
  3. Перед користувачем відкрилася сторінка з даними про обраному наборі і можливими пропозиціями на ринку. Зі списку пропозицій вибираємо нашого адресата грошового переказу.
  4. Оформляємо покупку товару і підтверджуємо грошову операцію.
  5. Угода завершена: один з учасників придбав дешевий предмет, а інший отримав потрібну суму грошей на свій рахунок в стім. Якщо предмет цінний або відправлений помилково, його можна просто віддати назад за допомогою операції обміну. Єдине, що варто врахувати — це знову-таки незначна сума витрат, що виникає через комісії торгової системи.

висновок

Хоч розробники торгового майданчика Стим не передбачили можливості класти гроші з одного гаманця на інший, однак є способи, як передати гроші в стім одному або навіть звичайному користувачеві, якого немає в вашому списку друзів. Ці маніпуляції не порушують правила системи і є абсолютно законними. Все, що вам потрібно — це час і координація дій з партнером по грошовій пересилання.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector