Як покласти гроші на Стим

На ігровій платформі Steam можна користуватися безкоштовними онлайновими іграми, такі як Dota 2, Warthunder, Team Fortress або багатьма іншими. Хоч участь в цих іграх і безкоштовне, однак, ці та інші ігри настільки захоплюють фанатів, що користувачеві вже недостатньо стандартних можливостей. Розширити межі віртуальної свободи дозволяють платні оновлення, що поєднують в собі закриті для вільного доступу ігрові режими, унікальні костюми і артефакти на улюблених героїв.

Поповнення рахунку

Поповнити рахунок в Steam можна декількома способами.

Щоб здійснювати фінансові операції у віртуальному світі, просто переведіть гроші на свій гаманець Steam. Давайте разом розберемося, як покласти гроші на Стим.

Спосіб № 1. Як перевести гроші з Ківі

З недавніх пір поповнення гаманця Steam стало можливим за допомогою терміналу платіжного оператора QIWI. Це значно спростило процес для багатьох користувачів, адже все, що потрібно — це внести готівку і правильно вказати параметри оплати. Отже, як покласти гроші на Стим через термінал?

 1. Знаходимо робочий термінал QIWI. Вибираємо на екрані опцію «Оплата послуг», далі відкриваємо «Ігри» (в деяких терміналах «Ігри» знаходяться в меню «Інші послуги») і з усього запропонованого списку вибираємо потрібний нам «Steam». Вибір «Ігри»
 2. На екрані з’явиться віконце, в якому необхідно ввести дані користувача платформи Стим. Вводимо логін, натискаємо «Вперед» і вказуємо номер телефону. Далі система перевіряє отриману інформацію.

ВАЖЛИВО. Вказувати потрібно логін користувача Стим — не адреси електронної пошти і не Steam ID.

 1. У новому віконці вводимо число, відповідне сумі, яку ми кладемо на рахунок. Вносимо гроші в термінал.

ВАЖЛИВО. Варто врахувати, що термінали працюють з комісією. Як правило, утримується один відсоток від суми поповнення.

 1. Останнім етапом є звірка даних і підтвердження операції. Якщо у вас залишається здача з внесеної суми, ви можете її використовувати для інших операцій. Про всяк випадок, візьміть чек про оплату. підтвердження операції
 2. Поповнення виявилась успішною. Вже протягом кількох хвилин ваш баланс на Стиму оновиться з урахуванням проведеної операції.

Спосіб № 2. Поповнення балансу Steam за допомогою мобільника

Ще одним способом внести гроші на гаманець ігрової платформи є використання вашого мобільного телефону. Такий метод може виявитися дуже до речі, якщо у вас в даний конкретний момент немає ні готівки, ні грошей на карті. Зазвичай, саме на телефоні гроші є завжди, тому можна скористатися цією опцією. По кроках: як покласти гроші на Стим через телефон?

 1. Відкриваємо свій профіль Steam. Знаходимо в меню пункт «Про акаунті» і в віконці, що з’явилося вибираємо «+ Поповнити баланс». «+ Поповнити баланс»
 2. Вводимо число, відповідне вимагається сумі поповнення, і натискаємо «Поповнити баланс». Вибір суми поповнення

ВАЖЛИВО. Поповнення гаманця Стим є в діапазоні від 150 до 3 000 російських рублів. Також можна скористатися подарунковими картками, що дозволяють поповнити баланс, ввівши код карти.

 1. У новому віконці натискаємо на «Мобільні платежі», далі «Продовжити». «Мобільні платежі» З’явиться повідомлення від ігрової платформи про те, що ви будете перенаправлені на сайт партнерської компанії — погоджуємося, поставивши прапорець в порожньому полі, і переходимо на сайт Xsolla, натиснувши відповідну посилання. Перехід на сайт Xsolla
 2. Вказуємо особистий номер мобільного телефону і натискаємо «Далі». З’явиться віконце з додатковою інформацією про грошову операції. Вказується розмір стягуваної комісії (як правило, комісія складає 16,06%. Тобто, якщо хочете поповнити баланс на 100 рублів, киньте 117 рублів).
 3. Далі чекаємо, коли прийде повідомлення на мобільний телефон з унікальним кодом, тепер потрібно переслати повідомлення з цим кодом назад в службу Steam. Перевірка телефону
 4. У вікні оплати відбудеться перенаправлення на сторінку для підтвердження фінансової операції. Також слід зберегти квитанцію про оплату.
 5. Оплата проведена. Оновивши баланс гаманця, побачимо зарахування грошей.

Спосіб № 3. Як поповнити баланс Стим за допомогою системи «Яндекс.Деньги»

Нерідко трапляються випадки, коли для придбання ігрової продукції потрібна певна сума, а баланс гаманця трохи менше цієї суми. Звичайно, можна скористатися різними способами, але тільки платіжна система «Яндекс.Деньги» дозволяє закинути на рахунок менше 150 рублів. Отже, інструкція, як поповнити Стим через Яндекс.Деньги:

 1. Авторізуемся в системі «Яндекс.Деньги». Далі у вікні пошуку прописуємо Steam, система видає кілька рядків — відкриваємо найпершу посилання.
 2. Вказуємо свій логін в акаунті Стим і вводимо суму поповнення гаманця. поповненняЗа допомогою цієї платіжної системи можна поповнювати баланс мінімум на один рубль. Підтверджуємо оплату — готово.

Спосіб № 4. Як покласти гроші на Steam за допомогою платіжної системи Webmoney

Для користувачів, які працюють в сфері IT-технологій або просто для людей, які часто стикаються з необхідністю оплати послуг в інтернеті, особливо зручно переводити гроші на аккаунт Стим через віртуальний гаманець. Останнім часом оплата віртуальними грошима інтернет покупок стала дуже популярна: кількість користувачів росте, з’являються нові платіжні системи. Вебмані — лідер віртуальних платежів, тому розглянемо докладно, як перевести гроші з Webmoney на Steam:

 1. Для проведення операції з Стим і Вебмані, потрібно мати акаунт в обох системах. Відкриваємо клієнт Steam, знаходимо пункт «Про акаунті» в головному меню. Перед нами відкрилося меню управління балансом. Під інформацією про баланс є посилання «Поповнити баланс» — натискаємо на неї і прописуємо суму поповнення. вибір Webmoney
 2. Далі вводимо назву віртуального гаманця (WMID) для проведення грошової операції. Погоджуємося з повідомленнями системи, відзначаючи прапорцями відповідні пункти. Кількома «Продовжити».
 3. У віконці, що з’явилося звіряємо інформацію про платіж. Якщо все введено коректно, знову ставимо галочку під повідомленням про перехід на сайт партнера ігрової платформи і вибираємо «Перейти на Webmoney».налаштування
 4. Запускаємо клієнт Вебмані, авторізуемся в залежності від зазначеного в налаштуваннях сервісу способу. Вибираємо зі списку своїх гаманців той, з якого буде проводитися переказ грошей на Стим. Натискаємо на посилання «Отримати код» — чекаємо, коли прийде код для проведення фінансової операції на вказаний телефонний номер. Вводимо отриманий код — ось і все, операція завершена.завершення
 5. Оновивши баланс гаманця Steam, переконаємося в тому, що гроші зараховані.

висновок

Світ віртуальних ігор захоплює за собою все більше користувачів, тому для полегшення системи оплати ігрових продуктів, розроблено безліч способів. Ми з вами разом розібралися, як перевести гроші з Webmoney на Steam, а також, як класти гроші, використовуючи рахунок мобільного телефону, гаманець Яндекс.Деньги і термінал для внесення готівки.

Кожен спосіб простий у використанні і ефективний. Вибирайте будь-який спосіб, який вам підходить, тільки перевіряйте інформацію перед проведенням платежів і зберігайте квитанції.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector