Як додати файл або очистити медіатеку в iTunes

iTunes є найпопулярнішою програмою від Apple, яка може використовуватися на будь-якому персональному комп’ютері. Щоб слухати музику і дивитися відео в даній програмі, їх треба попередньо перемістити себе в список.

Як додати файл або очистити медіатеку в iTunes

Додавання файлів до музичної iTunes.

Додавання

Для початку поговоримо про те, як додати музику, пісні і відео в програму.

  1. Перейдіть в Айтюнс.
  2. У верхньому лівому кутку перейдіть у вкладку «Файл» ® «Додати в медіатеку». Виберіть потрібний і завантажте. «Додати в медіатеку»
  3. Тепер ви можете слухати цю музику на цьому ПК або на всіх ваших пристроях, провівши синхронізацію.

Однак є більш швидкий спосіб, щоб додати файл в медіатеку iTunes. Він полягає в звичайному перетягуванні документів у вікно програми.

  1. Відкрийте в Айтюнс вашу медіатеку.
  2. У провіднику знайдіть те, що ви хочете перемістити.
  3. Утримуйте і перетягуйте файл в потрібну вам категорію.

очищення

Слід також розібратися, як очистити медіатеку в iTunes. Нижче буде дана докладна інструкція:

  1. Зайдіть в додаток. Зліва ви бачите назву відкритого розділу. Наприклад, «Книги». Виберіть той, з якого ви хочете щось видалити.
  2. Далі клацніть лівою кнопкою миші по будь-пісні (книзі, фільму) і виділіть всі інші, використовуючи комбінацію клавіш Ctrl + A. Щоб все це прибрати, натисніть або «Del», або праву кнопку миші і «Видалити». Видалити з медіатеки
  3. Підтвердіть ваші дії. Документи видаляються з бібліотеки моментально.

Прочитавши статтю, ви навчилися додавати і видаляти різного роду файли в Айтюнс. Сподіваємося, що після прочитання цієї статті у вас не залишилося ніяких питань. Якщо ж вони у вас є, то сміливо задавайте їх у коментарях. Відповіді на них будуть дані в найкоротші терміни. Також будемо вдячні за лайк і репост цієї статті своїм друзям.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector