Рішення помилки 403 Play Market

вступ

Досить часто при спробі встановити або оновити встановлену програму за допомогою Play Market відбувається помилка з кодом 403. Відповідно, продовжувати користуватися пристроєм досить непросто. Через що виникає ця проблема? Чи можливо її усунути? Про це ми розповімо в нашій статті.

Помилка 403 Play Market

Причини помилки 403 і їх рішення

В першу чергу вам слід з’ясувати, з якої причини система видає помилку Play Market 403. Причин може бути декілька, але всі вони не смертельні. Позбутися від них можна буквально декількома діями. Розберемо кожну причину окремо.

Причина 1. Відсутність вільного місця в пам’яті

Найпростіша і нешкідлива причина. Це загальна проблема Android-пристроїв, коли вся внутрішня пам’ять заповнюється тимчасовими файлами. В результаті неможливо завантажувати та оновлювати програми, а меню працює набагато повільніше. Play Market перед тим як встановити додаток, завантажує інсталяційний файл в тимчасову пам’ять, яка знаходиться на внутрішньому накопичувачі, а вже після цього розпаковує вміст по системних папок. Тобто, для установки програмного забезпечення у вас має бути вільного місця достатньо для збереження тимчасового файлу. Якщо його немає, установка може бути неможливою через помилку 403.

Якщо у вас не виходить встановити або оновити програма саме з цієї причини, перевірте, скільки пам’яті займає кожне з додатків і чи можна видалити будь-яке з найбільших. Якщо такі є, видаляйте сміливо. Таким чином іноді можна звільнити значну кількість пам’яті. Вам знадобиться відкрити Настройки — Додатки, почекати кілька секунд, поки оновиться інформація про займаному місці, і видалити непотрібні програми.

Причина 2. Збій синхронізації облікового запису Google

Після підключення та налаштування облікового запису Google ваш пристрій постійно синхронізується з віддаленими серверами компанії. Це дуже зручно, адже вся інформація має резервну копію і в разі чого, наприклад, після перепрошивки або при покупці нового пристрою, ви зможете скористатися цими даними. Але варто відбутися невеликий помилку з’єднання, як трапляється збій цієї самої синхронізації. В результаті при спробі скористатися магазином додатків Play Market може виникнути помилка з кодом 403.

Щоб усунути цю неполадку, на своєму девайсі запустіть Налаштування — Акаунти — Google. Якщо є проблеми з синхронізацією, біля адреси електронної пошти буде стояти значок червоного кольору зі стрілкою. Клацніть по ньому, щоб подивитися, з якими саме пунктами спостерігається проблеми. Повторно натисніть по проблемних місцях і зачекайте кілька секунд, поки синхронізація не завершиться. Для гарантованого результату зніміть галочки з кожного пункту, а потім відзначте повторно. Тоді все має запрацювати належним чином. Після цих маніпуляцій помилка 403 більше не повинна вас турбувати.

Причина 3. Переповнення кеша Play Market

Ця причина пов’язана з особливостями операційної системи Android. Під час роботи кожен додаток залишає певну кількість тимчасових файлів, з часом вони накопичуються, що може привести до некоректної роботи певних програм або, взагалі, всього пристрою.

Очищення кешу додатка Play Market допоможе позбутися від появи помилки 403. Вам знадобиться відкрити Настройки — Додатки — Все, вибрати Google Play Market і натиснути кнопку «Очистити кеш». Після цього спробуйте запустити Маркет і повторно завантажити або оновити потрібне програмне забезпечення.

Причина 4. Блокування в певних країнах і територіях

Як відомо, компанія Google розташована на території Сполучених Штатів і тому зобов’язана працювати в рамках американського правового поля і підкорятися американському законодавству і рішенням американського уряду. У деяких країнах і територіях у зв’язку з санкціями може бути заблокована робота деяких сервісів Google. Зокрема, така ситуація спостерігається в Криму. Через анексії американське уряд наклав санкції на регіон, тому користувачі операційної системи Android, що працюють і живуть на території Криму, не можуть офіційно скористатися більшістю послуг компанії.

На щастя, щоб скористатися магазином додатків, необов’язково кудись переїжджати. Вам достатньо буде скористатися одним з численних VPN-сервісів. Що це таке? Це програма, яка перенаправляє весь трафік через спеціальний сервер, розташованої в країні, де немає обмежень на користування, маскуючи таким чином реальне місцезнаходження користувача. Найбільш відомими є Opera VPN і ZenMate. Обидва сервіси є безкоштовними і дозволяють користуватися необмеженим трафіком. Крім цього, ви можете знайти і скористатися будь-яким іншим сервісам, що відповідає саме вашим потребам. Для цього в пошуковій системі введіть VPN або безкоштовний VPN. Багато з них, в розрахунку на те, що їх потенційні користувачі можуть проживати на територіях із заблокованим Play Market, надають можливість завантажити інсталяційний файл безпосередньо з сайту. Щоб встановити утиліту таким способом, не забудьте в налаштуваннях безпеки свого девайса дозволити встановлення додатків з невідомих джерел.

Причина 5. Одночасне використання на пристрої декількох облікових записів Google

В такому випадку ви можете намагатися оновити додаток, прив’язане до одного аккаунту, вибравши в якості активного інший. Вам буде потрібно просто перемкнути облікові записи, вибравши правильну, після чого помилка 403 повинна зникнути.

висновок

Прочитавши статтю, ви можете переконатися, що вирішити помилку 403 Play Market зовсім нескладно. Від вас не будуть вимагатися надздібності. Також ми будемо раді, якщо в коментарях ви зможете поділитися додатковою інформацією з приводу подолання помилки Play Market 403.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector