Як правильно перевстановити гру в Steam

Геймери, які тільки почали грати через Steam, можуть не вирішуватися видалити якусь гру, куплену в сервісі. Причина проста: є побоювання, що після цього її доведеться купувати знову. Насправді такого не станеться. Розберемося, як правильно перевстановити гру в Steam.

Як перевстановити гру в Steam

Правила перевстановлення гри в Steam.

Два способи переустановлення

Бажання видалити програму виникає з різних причин: зараз не до неї, немає місця на жорсткому диску або з черговим витвором Valve і зовсім виникли проблеми, через які воно відмовляється запускатися. У будь-якому випадку видаляти іграшки можна так само, як і встановлювати їх потім заново. При цьому ніяких проблем з ключами у користувачів після цього не виникає. Перевстановлювати продукти Стіма краще двома основними способами.

перший

 1. Відкриваємо Steam.
 2. Заходимо в бібліотеку. запуск бібліотеки
 3. Натискаємо правою кнопкою миші по тій іграшці, яку хочемо прибрати з жорсткого диска.
 4. Вибираємо «Видалити вміст». Чекаємо деякий час, поки все система видалить всі файли.видалення
 5. Для повторної установки знову тиснемо ПКМ по грі і вибираємо «Встановити».

другий

Цей метод найбільш традиційний для користувачів Windows і використовує штатні засоби операційної системи.

 1. Відкриваємо «Панель управління».
 2. Вибираємо «Програми та засоби», далі «Установка і видалення програм». «Програми та засоби»
 3. У списку знаходимо ту програму, яку хочемо видалити.
 4. Натискаємо відповідну кнопку.
 5. Заходимо в Steam і заново встановлюємо гру.

Як бачите, способи найпростіші. Звичайно, можна просто знайти і очистити папку, де знаходиться програма. Однак в такому випадку можна випадково прибрати потрібні файли або, навпаки, залишити щось, що деинсталлятор б видалив. Тому встановлювати заново легше цими двома способами.

ВАЖЛИВО. Чому не варто хвилюватися? Стим не дасть вам так просто втратити свої гроші: коли ви купуєте або вводите ключ, іграшка назавжди включається в вашу бібліотеку. Після цього її можна встановити на будь-якому ПК, попередньо завантаживши туди сервіс і увійшовши до свого облікового запису. Тому перевстановити гру в стім — хвилинна справа на будь-якому комп’ютері, яке, правда, може затягнутися через низьку швидкості інтернету.

Способи без видалення з HDD

Чи можна встановлювати заново гри так, щоб потім не доводилося їх знову завантажувати? Для цього є не найзручніший, але дієвий спосіб. Якщо у вас є WinRar або інша утиліта для архівації, ви можете скористатися їй

 1. Знаходимо папку з грою.
 2. Клацаємо по ній ПКМ і вибираємо «Створити архів». архівація папки
 3. Встановлюємо потрібні параметри стиснення.
 4. Чекаємо поки утиліта заархівуйте папку.

Після цього папку з грою можна буде очистити з ПК, а вийшов архів знову розгорнути.

ПОРАДА. Такий спосіб підходить, якщо у вас просто не вистачає місця на диску або зайві іграшки зараз не потрібні. У випадках, коли ви вирішили зробити переустановку, тому що чергове творіння розробників лагает або не запускається, такий спосіб не допоможе.

Зате в цих випадках можна спробувати обійтися і зовсім без видалення та повторного завантаження. Для виявлення багів і помилок перевірте кеш. Робиться це в такий спосіб.

 1. Відкриваємо бібліотеку в стім.
 2. Кількома ПКМ по проблемному продукту.
 3. Відкриваємо пункт «Властивості». Відкрити «Властивості»
 4. Вибираємо «Локальні файли».
 5. Тиснемо «Перевірити цілісність кеша». Перевірка цілісності

Можливо, після цього гру не доведеться встановлювати заново. Адже сьогодні більшість творінь важить більше 20 гігабайт — не у всіх вистачає швидкості інтернету, щоб завантажити такий обсяг швидко.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector