Як поміняти орієнтацію сторінки в Лібре Офіс

LibreOffice Writer — програма, що входить в пакет LibreOffice, який з кожним роком набирає популярність. Для більшості цей пакет став заміною MS Office, особливо він приваблює власників комерційних підприємств, так як ПЗ (програмне забезпечення) поширюється абсолютно безкоштовно.

Зміна орієнтації сторінок

Як виконати зміну орієнтації в програмі LibreOffice Writer?

Однак це далеко не єдина перевага Лібра — чуйний інтерфейс і широкий функціонал допоможуть вирішити будь-які поставлені перед працівником завдання. У пакет, крім Врайтера, входять ще п’ять програм: табличний редактор Calc, засіб створення і демонстрації презентацій Impress, векторний редактор Draw, редактор формул Math і система управління базами даних Base. Як бачите, програми є для самих різних завдань.

Однак зупинимо свою увагу на LibreOffice Writer, тому як робота з текстом в електронному вигляді стала невід’ємною частиною будь-якого робочого процесу, починаючи навчанням і закінчуючи роботою в офісі. Програма має приємний і чуйний інтерфейс. Людина, який раніше не працював з текстовими редакторами, швидко освоїться. В іншому це потужний текстовий процесор, який дозволить вам виконувати всі можливі операції з текстом (набір, редагування і т. Д.).

Частою проблемою при використанні Врайтера є зміна орієнтації листа. Іноді необхідно змінити звичне нам книжкове уявлення на альбомне для кращого подання інформації, наприклад графіків або таблиць. У цій процедурі немає нічого складного.

Перейдіть в меню «Формат», потім «Сторінка». Далі в «Формат паперу» виберіть альбомний, натисніть ОК.

установка параметрів

УВАГА. Не варто лякатися, побачивши орієнтацію з назвою «Портретний», — це та ж книжкова, тільки під іншою назвою.

Однак подібні налаштування призведуть до зміни виду по всьому документу, якщо ж вам необхідно застосувати альбомну орієнтацію тільки до деяких листам, то дотримуйтесь поданих нижче.

  1. Перейдіть в меню «Формат» — «Стилі і форматування».
  2. Потім клікніть по «Стилі».
  3. Тепер вам необхідно створити новий стиль, для цього виберіть «Новий» і перейдіть у вкладку «Управління», де можна ввести ім’я стилю.
  4. Перейдіть до вкладки «Сторінка», поставте позначку Формат паперу альбомний і натисніть ОК.

Зміна орієнтації окремих сторінок

Тепер ви можете застосувати створений стиль на сторінку, для цього перейдіть в меню «Вставка» — «Розрив» і застосуєте його до створеного розриву.

вставка розриву

От і все. Як бачите, в зміні орієнтації немає нічого складного, а створений одного разу стиль забезпечить зручність і швидкість застосування налаштувань.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector