Де зберігаються скріншоти Steam

Steam — це популярна ігрова платформа, де учасники не тільки грають, але і спілкуються, хваляться досягненнями, обмінюються предметами. У тому числі розміщують в своєму профілі скріншоти вдалих моментів в грі або якійсь ситуації, яка може вразити інших геймерів. Якщо ж ви хочете використовувати зображення на якомусь сторонньому сервісі, необхідно знати, де зберігаються скріншоти Steam.

Де зберігаються скріншоти Steam

Створити скріншоти в стім під час гри гранично просто:

 1. За замовчуванням в налаштуваннях скріни робляться натисненням кнопки F12. Але перепризначити клавішу можна в налаштуваннях клієнта:
  • зайдіть в «Налаштування» і виберіть розділ «У грі»;
  • в поле «Швидкий доступ для скріншотів» введіть зручну для вас кнопку або комбінацію.
 2. У деяких іграх клавіші F12 призначена функція швидкого збереження. І при спробі зробити скрін буде робитися сейв. У вас два варіанти дій: відключити функцію швидкого збереження або використовувати стандартну клавішу Print Screen:
  • натисніть кнопку PrintScreen. Ігровий момент буде записаний в буфер обміну. Якщо на комп’ютері встановлено будь-якої програми по роботі з даними, то, можливо, вам буде запропоновано зберегти скрін в якийсь папці. Якщо ж ні, переходьте до наступного пункту;
  • відкрийте будь-який графічний редактор і натисніть «Створити», потім в новому документі «Вставити». Деякі редактори відразу запропонують створити новий файл з буфера обміну;
  • збережіть скріншот в зручній вам папці.

При другому способі зображення лежать в позначеному вами місці, але інформація, куди зберігаються скріншоти після натискання кнопки F12, ніде не відображається.

Як знайти скріншоти

Необхідність знайти скріншоти може виникнути в різних ситуаціях:

 • ви хочете наповнити свій профіль Стим красивими ігровими моментами;
 • поділитися на сторонніх сервісах, наприклад, в соцмережах, фотографією якоїсь зброї, яке знайшов або придбав в грі;
 • додати зображення з сторонньої гри або чужий скрін в свій профіль Steam.

Способи, як знайти скріншоти Steam:

 1. Найпростіший варіант — це використовувати інтерфейс програми Стим. Щоб наповнити свій профіль або поділитися фото в соцмережах, вам навіть не потрібно знати, в якому місці на диску Steam зберігає зображення:
  • Відкрийте клієнт.
  • Зайдіть в меню «Перегляд».
  • Виберіть «Скріншоти».

   Скріншоти в програмі Steam

   Скріншоти в програмі Steam

  • У вікні будуть відображені всі знімки екрану. Вони розбиті на категорії. З меню, що випадає ви можете вибрати конкретну гру і подивитися зроблені в ній фото.
  • Далі, ви можете вибрати якесь зображення і в правій частині екрану натиснути «Завантажити». Після цього почнеться завантаження в хмару Steam Cloud і фото стане доступним вашим друзям.
  • Якщо у вас прив’язаний аккаунт Facebook, то ви можете викласти картинку і туди безпосередньо, поставивши галочку у відповідному полі.
  • Переглядати вивантажені знімки ви зможете, натиснувши кнопку «Переглянути онлайн».

Якщо ви хочете використовувати зображення за межами платформи, то на етапі пункту 3 натисніть не «Завантажити», а «Показати на диску». Відкриється папка з усіма збереженими знімками з цієї гри. Ви можете записати шлях до неї або вивести ярлик на робочий стіл, щоб забезпечити швидкий доступ в майбутньому.

 1. Можна піти більш складним шляхом і вручну знайти, де зберігаються зроблені в програмі Стим скріншоти:

Щоб полегшити собі надалі звернення до знімків, ви можете самі визначити, де будуть знаходитися скріншоти, зроблені в грі Стим:

 1. Відкрийте клієнт.
 2. Зайдіть в меню «Налаштування».
 3. Виберіть пункт «В грі».
 4. Знайдіть кнопку «Папка скріншотів» або подібного назви, в залежності від вашої версії ПЗ.

  Папка скріншотів в Steam

  Папка скріншотів в Steam

 5. Визначте шлях, по якому будуть зберігатися ігрові знімки. Після цього ви легко зможете до них звернутися.

Таким чином, можна працювати з скріншот безпосередньо з програми Steam. Наприклад, ділитися з друзями, викладати в соцмережі. А можна звернутися безпосередньо до місця розташування файлів, скопіювати їх звідти на флешку або відправити по електронній пошті. Також можливі і зворотні дії. Наприклад, скачати якийсь гарний знімок з інтернету, скопіювати в папку розташування скроневої Стим з ідентичною назвою, а далі, через клієнт викласти його в співтовариство. Пишіть в коментарях, якщо у вас не вийшло знайти скріни або ви знаєте щось цікаве про використання скріншотів в ігровій платформі Steam.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector