Як виправити помилку в 1С «Використання синхронних методів на клієнті заборонено»

Якщо ви є активним користувачем програмного продукту 1С, це відмінно. Програма, дійсно, хороша, дозволяє виконувати швидко і максимально якісно множинні завдання. Все б нічого, якщо вона зрідка не наводять шок страхітливими повідомленнями про виниклі помилки. Добре, якщо такі помилки зустрічалися раніше особисто вами або тими, хто поруч з вами працює і може наочно на пальцях пояснити, як усунути проблему, а також пояснити, чому вона виникла.

Помилка «Використання синхронних методів на клієнті заборонено»

Виправлення проблеми відбувається після зміни налаштувань або коду 1С.

Така інформативність дозволить повернути працездатність програмі 1С, а також в подальшому уникнути серйозних промахів, що провокують виникнення проблем.

Алгоритм виправлення помилки в 1С

Виникає в 1С і така помилка «Використання синхронних методів на клієнті заборонено». Не слід панікувати і при її виникненні, досить зорієнтуватися в послідовності ваших дій, вивчивши цінні рекомендації досвідчених користувачів.

Внесення змін до настройки програми

Якщо ви спробували в програмі 1С викликати метод контексту, але замість очікуваних подальших дій, до яких ви вже звикли, раптово вискочило повідомлення про те, що використання синхронних методів на клієнті заборонено, не слід панікувати, спробуємо розібратися в цьому програмному збої.

Спочатку клікніть по рядку «Конфігуратор». Після цього у відкритому контекстному меню перейдіть на останній рядок «Властивості», клікніть по ній. Тепер відкриється вікно, в якому можна самостійно вносити деякі зміни в налаштування, включаючи коригування і в режим роботи програми.

Відкриття Властивості Конфігуратора

Серед пропонованих режимів знайдіть рядок «Режим використання синхронних викликів розширень і зовнішніх компонентів». Зверніть увагу, яке значення встановлено для цього режиму. Важливо, щоб був встановлений параметр «Використовувати». Якщо ви бачите щось інше, клікніть по вікну вибору і виберіть цей параметр.

Тепер закрийте всі відкриті вікна і спробуйте виконати всі бажані дії заново. Імовірність того, що у вас все вийде висока.

зміна коду

На жаль, не завжди вдається виправити помилку «Використання синхронних методів на клієнті заборонено» після внесення змін в налаштування програми. Іноді доводиться здійснювати більш відповідальні заходи. Зокрема, вносити зміни в код програми. Досвідчені користувачі рекомендують скористатися асинхронним методом входу, якщо синхронний раптом став забороненим.

Відкрийте код програми. Назва процедури (Процедура ОткритьЛіФайл1 ()) і його кінець (КонецПроцедури) залиште без зміни, а саме тіло процедури змініть кардинально.

Прописати доведеться всього лише три рядки:

Оповіщення = Новий ОпісаніеОповещенія ( «ЗапісатьЛіЕще», ЕтотОб’ект);
ТекстВопроса = «Записати?»;
ПоказатьВопрос (Оповіщення, ТекстВопроса, РежімДіалогаВопрос.ДаНет);

Приклад редагування коду

Якщо ви абсолютно в цьому нічого не розумієте, не біда, просто скопіюйте і вставте між назвою процедури і її завершальній рядком. Дуже віримо в те, що при виконанні вами таких дій, все встане на свої місця і програма знову запрацює, дозволяючи вам виконувати всі дії на професійно високому рівні.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector