Як перенести 1С з одного комп’ютера на інший

1С — найпопулярніша платформа, яка використовується величезним числом підприємств самого різного масштабу і напрямків. Звичайна справа, коли на підприємстві встановлюють новий комп’ютер, замінюючи старий. Але не можна ж зробити це просто так, адже у старому пристрої залишилася вся база даних 1С. Що ж тоді робити? У цій статті детально розберемо, як перенести 1С з одного комп’ютера на інший. Давайте почнемо. Поїхали!

Додати БД

 • Вкажіть ім’я нової БД (потрібно виключно для більшої зручності та більш ні на що не впливає). Після цього необхідно вибрати тип розташування інформаційної бази. Відзначте пункт «На цьому комп’ютері або на комп’ютері в локальній мережі». вказівка ​​місця розташування
 • На наступному етапі потрібно задати шлях до переміщеною базі даних і клікнути на кнопку «Вибір папки». Налаштування шляху
 • Залишається тільки визначити, як аутентифікації, режим запуску і, обов’язково вкажіть версію програми, наприклад, 8.3. Клацніть «Готово».
 • Ось, власне, весь процес, який не займе більше 10 хвилин. Як бачите, все дуже просто. Навіть недосвідчений користувач без праці розбереться. Якщо ви все ж не впевнені в своїх силах, краще попросіть про це більш впевненого користувача, оскільки втрачені дані можуть виявитися дуже цінними для підприємства, а їх пошук і відновлення може виявитися або занадто складним, або зовсім неможливим.

  Тепер ви знаєте, як відбувається перенос бази 1С з одного комп’ютера на інший. Пишіть в коментарях впоралися ви з завданням, діліться з іншими користувачами власним досвідом і думкою, а також запитуйте, якщо у вас залишилися які-небудь питання по темі статті.

  Ссылка на основную публикацию
  Adblock
  detector