Як отримати картки в Steam

Steam вже давно не просто сервіс для покупки ігор, а ціла розважальна соціальна мережа, яка надає багато цікавих послуг. Одна з них безповоротно перетворює вас з юзера-обивателя в хитного користувача-геймера — отримання карток. Перед тим як почати їх збирати, варто розібратися, що це, для чого і навіщо вони потрібні.

Отримання карток в Стим

Як отримати колекційні картки в Steam.

Що за картки?

Колекційні картки в Steam — іконки із зображенням персонажів, локацій чи інших речей з певної гри. Вони видаються за час, проведений гравцем в цій грі. Таким чином сервіс стимулює користувача грати далі і дає деякі бонуси.

Не у всіх іграх в стім ви отримуєте ці красиві іконки. Однак з кожним роком їх стає все більше і більше. У всякому разі найпопулярніші твори точно надають гравцям таку можливість.

Для чого вони потрібні?

Якщо збір цих іконок не доставляє простого естетичного задоволення, то ось вам практична вигода. Дають вони не так вже й мало. Дроп п’яти певних іконок з гри дозволяє зробити значок. Які вигоди від нього?

 • гордість собою;
 • можливість отримання знижки на якусь іграшку;
 • нові смайлики, які використовують ігрову символіку;
 • фонова заставка з гри для аккаунта в Steam;
 • 100 очок досвіду для підвищення рівня в сервісі. А підвищення рівня, відповідно, дозволяє отримувати ще більше карт і інших класних ніштяк від Стіма.

приклад карток

види карт

Отримувані іконки бувають двох видів.

 • Звичайні. Ці карти випадають просто за те, що ви проводите час в грі. Всього можна вибити три різних. Однак випадають вони випадковим чином, тому, швидше за все, перед тим, як отримати все три, ви виб’єте кілька однакових.
 • Foil-cards, або металеві картки. Дропнуть їх можна тим же самим способом. Однак випадають вони настільки рідко, що, можливо, ви переконаєтеся в тому, що їх реально можна вибити тільки через кілька місяців, а то й більше. Імовірність дропа: приблизно один відсоток, в рідкісних випадках більше, а часто ще менше. Приклад Foil-cards

Як мені отримати карти та швидше?

Отже, з тим, що таке картки і для чого вони потрібні, розібралися. Залишилося зрозуміти, яким чином можна швидко отримувати їх в Steam.

 1. Безпосередньо ігровий процес. Проводячи певний час за іграшкою, ми отримуємо ці красиві іконки, про це вже згадувалося вище. Це самий чесний і правильний спосіб, яким можна вибити картки — перші три для значка. Але де взяти решту дві? Йдемо далі.
 2. Обмін картками в Steam. Решта карти можна як купити у інших користувачів, так і обмінятися з ними на ті, що у нас не вистачає. Така покупка може коштувати як кілька рублів, так і вище. Foil-cards — найдорожчі, мало хто розлучиться з ними так просто, і вам не варто давати їх безкоштовно або за низьку ціну. Багато часто вважають за краще купити картки, якщо їм не вистачає однієї або двох.
 3. Набори. Набір являє собою всі карти, які можна отримати в грі. Коли якийсь гравець досягає цієї мети, він зазвичай збирає значок. А картки віддаються випадковим чином певного користувачеві, це називається Booster Pack. Так їх можна отримати безкоштовно, однак імовірність того, що вам попадеться Бустер Пак — невелика. Щоб не упустити цей маленький шанс, заходите в Стим як мінімум раз на тиждень. Приклад Booster Pack
 4. Приємний бонус. Кожні дев’ять баксів, витрачені в сервісі, приносять гравцеві по одній карті. А якщо купувати ігри на стадії бета-тестування, можна дропнуть не три, а чотири або п’ять карток без сторонньої допомоги.

Спосіб для ледачих

Окремо слід розповісти про метод, який виб’є три базових карти практично без дій з боку гравця. Для цього буде потрібно завантажити програму Idle Master. Idle Master сканує іграшки з вашої бібліотеки в Стім і автоматично запускає їх. Так будуть нараховуватися картки за час, проведений в грі, при цьому користувачу нічого робити не потрібно. Ще один плюс — Steam НЕ банить гравців, що використовують цю програму, тому юзайте на здоров’я, якщо хочеться швидше все зібрати, а часу грати поки немає.

Тепер ви знаєте, як швидко отримати картки в Steam, як їх взагалі отримати і що вони дають. Наостанок ще трохи корисних даних про Рандома.

Шанси на отримання Booster Pack

Чим вище ваш рівень, тим більша ймовірність, що Бустер Пак дають саме вам:

 • 10 рівень — 20% підвищення ймовірності дропа;
 • 20 — 40%;
 • 30 — 60%
 • 40 — 80%
 • 50 — 100%.

Ні, з 50-го лівіла все картки не будуть відразу ж діставатися вам. Але шанси отримання Пака виростуть в два рази, що вже досить багато.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector