Оплата інтернету Київстар банківською картою без комісії

Оплата інтернету Київстар банківською картою без комісії
Так як мобільний оператор Київстар надає послуги не тільки мобільного зв’язку, а й інтернету, отже, у даного оператора дуже багато користувачів, яких постійно цікавлять будь-які питання по наданих послуг. Оплата інтернету Київстар банківською картою без комісії — це реально, в даній статті ми розповімо вам, як це зробити, так як дуже часто за поповнення беруть не маленький відсоток за послугу переказу коштів.

Способи оплати інтернету Київстар банківською картою без комісії

В першу чергу ми розповімо вам, як можна оплатити рахунок інтернету без комісії через офіційний сайт оператора. На сайті оператора є пункт для оплати, через який ви можете поповнити рахунок за допомогою будь-якої української карти. Для здійснення даної операції вам необхідний вихід в інтернет і, звичайно ж, сама банківська карта. Вам потрібно увійти в розділ «Номер особового рахунку», саме цей розділ призначений для домашнього інтернету. Далі необхідно ввести номер особового рахунку інтернету від Київстар, вказати суму поповнення та необхідні реквізити вашої карти. При даному способі поповнення рахунку варто ліміт, сума якого не повинна перевищувати 8 тисяч гривень. Дана система здійснює оплату з усіх карт України та комісія за поповнення з вас не стягується.

оплата інтернет на офіційному сайті Київстар
При оплаті інтернету від Київстар за допомогою банківської карти саме через офіційний сайт у вас можуть виникнути певні проблеми, наприклад ви не правильно вказали суму, номер рахунку або реквізити вашої банківської карти, то вам необхідно зв’язатися з технічною підтримкою сайту. Номери для зв’язку: 080030134 або 0673212242. Оператори підтримки Київстар можуть скасувати ваш платіж, а так само проконсультувати про затримку грошей або пояснити вам на якій стадії перевірки знаходиться ваша оплата інтернету Київстар. Зазвичай збої в перекладі з допомогою банківської карти відбуваються через неуважність самих клієнтів.

Так само є безліч спеціальних сервісів по платежах. Але зазвичай вони стягують певний відсоток за оплату інтернету від Київстар, що для вас є менш вигідним умовою. Наприклад, такими сайтами є WebMoney, EasyPay, Phortmone і т.д. Комісія перекладу складе не менше 1 грн, приблизно в розмірі 2,5% від всієї суми переказу. Більш вигідний відсоток ви можете отримати, користуючись оплатою через Приват24 за допомогою банківської карти даного банку.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector