Обслуговування абонента тимчасово призупинено що це означає в Мегафон, Теле2

Використовувати мобільний телефон і мобільний зв’язок навчилися навіть старі люди. Але іноді можна зіткнутися з незвичайними явищами при дзвінку. Замість відповіді викликає, ви чуєте повідомлення автовідповідача «обслуговування абонента тимчасово призупинено». Що це означає в мережі Мегафон і Теле2? Про це піде мова в даній статті.

Що значить «Обслуговування тимчасово призупинено»?

При дзвінку на чийсь номер в трубці нас можуть оповістити про те, що обслуговування абонента призупинено. Мається на увазі людину, якого ми викликаємо.

Таке повідомлення від електронного помічника люди чують в декількох випадках:

  • Коли на рахунку певного абонента немає коштів, негативний баланс;
  • Абонента перебуває не в домашньому регіоні. При платному дзвінку, якщо у цього абонента немає достатньо суми на балансі, щоб оплатити вхідний дзвінок;
  • Людина могла сама звернутися до оператора з проханням призупинити надання мобільних послуг на його телефонний номер;
  • Поганий сигнал може також бути причиною повідомлення про тимчасове призупинення послуг.

    Відповідь оператора Теле2

    Відповідь представника Теле2

Є ще кілька причин почути в трубці подібне повідомлення. Більш за все це пов’язано з тим, що баланс абонента знаходиться в мінусі. І не перший день. Щоб почути, що обслуговування абонента призупинено, він як мінімум повинен не класти гроші на рахунок 30 днів. В такому випадку можна порадити поповнити рахунок, щоб знову використовувати всі послуги мобільного оператора. Або допоможіть абоненту зв’язатися з вами, відправивши грошей на його рахунок.

Це може бути корисним: техпідтримка Мегафон номер телефону.

Як передати гроші іншому абоненту в мережі Мегафон і Теле2

Щоб допомогти знайомому чи товаришу зв’язатися з вами, ви можете відправити йому грошей на рахунок.

Мобільний оператор: Інструкція:
МегафонНайпростішим є USSD-команда: * 133 * сума відправляються грошей * цифри абонента # і кнопка виклику. Після чого на ваш номер прийде повідомлення з вказівками для підтвердження цієї дії. З вашого рахунку зніметься сума, зазначена в команді, плюс 6% комісії за цю дію. Якщо ви переводите з Мегафон на номер іншого оператора, комісія буде взята 8,5%. Можна переводити до 15 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Теле2Якщо потрібно перевести гроші з Теле2 на Теле2, скористайтеся цією комбінацією: * 145 * номер, кому потрібно перевести * 10 # і зелена трубка.

Переказ грошей з Теле2

Переказ грошей з Теле2 на Теле2

Читайте також: як відключити підписку на Амедіатека на Мегафоні.

Телефон перебуває в роумінгу

Коли ми намагаємося додзвонитися до абонента, який знаходиться в роумінгу, ми також можемо чути про припинення послуг для нього. Його можна почути тільки в тому випадку, якщо у цього абонента ще й проблеми з балансом. Так як в деяких випадках вхідні дзвінки можуть бути також платними. Таким чином вам залишається або чекати, поки він поповнить свій баланс, або також допомогти йому із засобами і відправити на рахунок грошей.

У цьому повідомленні «Обслуговування абонента тимчасово призупинено» в Мегафон або Теле2 вказується, що це тимчасова проблема. Вона може тривати до того моменту, поки баланс не буде поповнено. Або абонент не повернеться в домашню зону. Спробуйте зателефонувати на даний номер пізніше, через кілька годин.

Це цікаво: як дізнатися на кого оформлений номер телефону.

Абонент заблокував свій номер

Кожен абонент може тимчасово заблокувати свій мобільний номер. Часто цією можливістю користуються в тому випадку, коли мобільний номер належить підприємству, а не конкретній людині. І коли співробітники даного підприємства збираються у відпустку або переїжджають в іншу країну і т. Д., То телефон можуть заблокувати. Саме в такій ситуації ви почуєте, що послуги з нього в даний момент припинені. На сайті можна знайти інформацію, як розблокувати сімку, якщо вона заблокована.

Інформація про розблокування Sim карти

Інформація про розблокування Sim карти Теле2

У цьому випадку спробуйте подзвонити на інший номер або скористайтеся іншим видом зв’язку: адреса електронної пошти, месенджери і іншими. Іноді повідомлення можна почути при збоях мережі. Спробуйте просто перезавантажити мобільний пристрій. І знову повторити спробу. Якщо абонент заблокував свій номер телефону, ви не зможете додзвонитися до нього. У мережі Мегафон є спеціальна платна послуга для цього.

Свій номер можна заблокувати на 180 днів. При цьому з рахунку мобільного буде списуватися 1 рубль в день. Щоб підключити її, потрібно зателефонувати за номером 0500. Для Теле2 є спосіб блокування при втраті SIM карти. Послуга тимчасової блокування недоступний. У разі втрати телефону з Теле2, необхідно негайно зв’язатися з оператором по будь-якому іншому телефону. Поясніть йому ситуацію і попросіть заблокувати номер. Вам також потрібно пред’явити паспортні дані та іншу інформацію для підтвердження своєї особи.

Після блокування вашого номера Теле2 або Мегафон, дзвонять на нього будуть чути повідомлення: обслуговування абонента тимчасово призупинено. Тепер ви знаєте, що це означає.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector