Налаштування модему Укртелеком

Укртелеком — відома українська телекомунікаційна компанія з широким покриттям, яка надає послуги зв’язку і інтернету. Іноді користувачам доводиться робити настроювання модему Укртелеком власними силами. Цей процес не є трудомістким або складним, але вимагає наявності певних знань. Варто відзначити, що за допомогою модему можна підключити бездротовий Wi-Fi-доступ.

На офіційному ресурсі Укртелеком можна знайти рекомендації, які допоможуть швидко налаштувати модем. Користувач може вибрати покрокову інструкцію для різних пристроїв, що, безумовно, спростить виконання завдання. Завжди можна звернутися за допомогою до фахівців компанії Укртелеком, але ми рекомендуємо користувачам самостійно виробляти процес зміни важливих параметрів на модемі та комп’ютері, щоб в будь-який момент зуміти виправити виникли помилки, витративши всього кілька хвилин часу.

Процес варто почати з вивчення загальної інформації, до якої відноситься назва моделі девайса, тарифного плану, швидкості підключення. Ми розглянемо процес налаштування інтернету від Укртелекому за допомогою моделі модему ZTE ZXHN H108N.

Вибір модему Укртелеком

У досвідчених користувачів не повинно виникнути труднощів з налаштування інтернету від Укртелекому

Алгоритм налаштування послуги з протоколу DHCP

Щоб підключити мережу за допомогою модему ZTE ZXHN H108N, необхідно виконати наступні прості дії:

 1. Відкрити браузер, який ви найчастіше використовуєте, і ввести адресу «192.168.1.1», після чого натиснути кнопку введення або «Перейти».
 2. У вікні ввести ім’я користувача і пароль. В обох полях потрібно прописати «admin» і підтвердити їх дії за допомогою кнопки OK. Після цього перейти в меню модему або веб-інтерфейс, як його ще називають.
 3. Щоб налаштувати мережу, слід спочатку виконати команду Interface Setup — Internet і встановити правильні параметри, зазначені в таблиці.
параметрзначення
Virtual CircuitPVC0
StatusActivated
VPI1
VCI40
IP VercionIPv4
ISPDynamic IP Address
Encapsulation1483 Bridget IP LLC
Default RouteYes
Dynamic RouteRIP2-B
MulticastIGMP v2
 1. Після того як настройка зазначених значень завершена, потрібно зберегти всі зміни. Для цього внизу передбачена відповідна команда Save.

Налаштування модему Укртелеком

 1. Для того щоб підключити з’єднання за допомогою модему, потрібно виконати команду Maintenance — SysRestart — Restart. При цьому у вікні навпроти параметра Current Setting повинен стояти прапорець. Користувачеві залишиться тільки перевірити якість інтернет-сигналу.

Налаштування пристрою ZTE ZXHN H108N дуже проста. На офіційному ресурсі можна знайти інструкції, які допоможуть активізувати роботу таких моделей гаджетів, як Hyawei HG532e, Huawei HG530, ZTE ZXV10 H108L. Ці пристрої — найпопулярніші у користувачів послуг компанії Укртелеком.

Алгоритм настройки бездротового з’єднання

Доступ Wi-Fi сьогодні придбав широку популярність, оскільки це найзручніший спосіб використання інтернету. Тепер немає необхідності підключати по черзі всі пристрої до провідної мережі, досить налаштувати бездротовий сигнал, щоб паралельно використовувати інтернет на всіх наявних гаджетах.

Отже, щоб активувати Wi-Fi на модемі ZTE ZXHN H108N, слід дотримуватися кількох дій, описаних нижче:

 1. Спочатку необхідно ввійти до своєї веб-інтерфейс модему. Для цього потрібно по черзі повторити дії, описані в 1 і 2 пунктах алгоритму по налаштуванню інтернету по протоколу DHCP.
 2. У веб-інтерфейсі потрібно здійснити команду Interface Setup — Wireless і вказати значення, наведені в таблиці.
параметрзначення
Access PointActivated
Wireless Mode802.11b + g + n
Channel Bandwidth20/40 MHz
Authentication TypeWPA2-PSK
EncryptionTKIP / AES
 1. Навпаки значення SSID вказати ім’я підключення, яке користувач повинен придумати самостійно. Ця назва буде висвітлюватися в списку доступних підключень.
 2. Вказати значення параметра Pre-Shared Key. Його також варто придумати самостійно. Це пароль, який необхідно буде вводити, щоб підключити на пристрої Wi-Fi.
 3. Інші настройки слід залишити без змін. Після цього користувачеві необхідно натиснути кнопку Save для збереження налаштованих параметрів.

Налаштування бездротової мережі Укртелеком

 1. Щоб перезавантажити модем, слід виконати команду Maintenance — SysRestart — Restart. Навпаки параметра Current Setting попередньо потрібно встановити прапорець.

Якщо користувач виконав налаштування таким чином, як зазначено в інструкції, з’явиться сигнал бездротового інтернету. Чи залишиться протестувати якість і швидкість його роботи.

Налаштування модему Укртелеком не представляє великої складності для досвідчених користувачів. Процес зводиться до установки нових параметрів і перезавантаження гаджета. Якщо користувач вміє налаштовувати обладнання для доступу в Інтернет, він буде застрахований від виникнення багатьох непередбачених ситуацій, наприклад, відключення інтернету внаслідок скидання встановлених параметрів через перепад напруги.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector