D-Link DSL 2750u: огляд, настройка і прошивка

Корпус D Link DSL 2750U виготовляється з чорного пластику. Його розмір — 160х128х36 мм. Щоб підключити прилад до електромережі, використовується йде в комплекті блок живлення. На передній панелі ви знайдете індикатори:

  • харчування;
  • LAN-портів (1-4);
  • WLAN;
  • USB;
  • DSL;
  • статус WPS і підключення до internet.

Дизайн D Link DSL 2750U

Маршрутизатор можна утилізувати як горизонтально, так і вертикально

На бічних панелях (так само, як і на верхній кришці) знаходяться решітки вентиляції. На нижній частині пристрою є наклейки, що містять інформацію про DSL 2750U, 4 гумові ніжки і два отвори, які допоможуть розмістити його на стіні у вертикальному положенні. Також присутні вентиляційні отвори. Кнопка Reset трохи втоплена в корпус. З її допомогою можна зробити скидання параметрів на заводські настройки. На задній панелі приладу розташовані 4 LAN-порту, USB і DSL-роз’єми, кнопка харчування і WPS. Незнімні панелі розташовані по краях.

оновлення прошивки

Щоб оновити прошивку, необхідно зайти в веб-інтерфейс ADSL-маршрутизатора. Для цього необхідно відкрити будь-який браузер і перейти за адресою 192.168.1.1. У вікні введення логіна і пароля необхідно прописати admin / admin. Ці значення встановлені за замовчуванням. Потім потрібно перейти в «Management» — «Update Software». Для отримання інформації про встановленої версії ПЗ необхідно увійти в «Device Info» — «Summary».

Інформація про систему і мережі

Прошивка не займе багато часу. Перш ніж почати зазначений процес, вам знадобиться прошивка більш свіжої версії, ніж встановлена ​​у вашому пристрої. Завантажити її можна на офіційному ресурсі глобальної мережі компанії. Оновлення до версії 1.0.11 не тільки поліпшить стабільність роботи маршрутизатора, але і переведе інтерфейс на російську мову. Після того як прошивка буде завантажена, в пункті «Update Software» потрібно натиснути «Огляд» і вказати шлях до завантажити файлу. Тиснемо «Update Software». Прошивка почне оновлюватися, а по завершенні процесу відбудеться перезавантаження апарату. У деяких випадках після закінчення процесу може знадобитися його настройка.

Вибір файлу для оновлення ПЗ

Оновлення програмного забезпечення можна за допомогою спеціального аварійного режиму. Для цього необхідно затиснути кнопку перезавантаження не менше ніж на 10 секунд. В даний режим девайс може перейти і самостійно. Це відбувається в тому випадку, якщо оновлення ПЗ завершилося невдало.

Налаштування

Перейшовши в пункт «Налаштувати вручну», ви отримаєте доступ до сторінок з розширеною налаштуванням ADSL-модему, адреса інтерфейсу LAN і статут ADSL-підключення. У пункті «Мережа» — «WAN» можна вибрати один з існуючих параметрів, а також вказати необхідний формат самостійно. Налаштування LAN-інтерфейсу виконується в однойменному меню.

Якщо у вас є резервний канал, то настроювання його включення під час пропажі основного здійснюється в пункті «Резервування». У вкладці групи «Wi-Fi» можна виконати конфігурацію бездротової мережі. Корисними функціями є створення гостьової мережі, а також вибір ширини каналу. Налаштування роботи SNMP і DDNS знаходиться в групі «Додатково». Модем може працювати з протоколом RIP. Його настройка виконується в меню «Маршрутизація» — «RIP».

Кидок портів на роутері

Зручно і те, що приладом можна управляти ззовні. Щоб внести необхідні зміни, потрібно скористатися інструментами, які знаходяться в меню «Віддалений доступ». Фільтрація вхідних даних і установка доступів до віртуальних серверів здійснюється в меню «Брандмауер». Щоб працювати з 3G-модемами, принтерами та зовнішніми носіями інформації, які підключені до USB-порту, потрібно внести необхідні зміни в меню «USB-модем» і при необхідності в «USB-накопичувач».

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector